Paulina Smaszcz pokazała młodszego syna. Zdradziła, że ma dziewczynę

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz świętuje urodziny syna
Źródło: MWMEDIA
Paulina Smaszcz dzieli się z obserwatorami życiem prywatnym. Nie ukrywa, że synowie są dla niej wszystkim. Dziennikarka pokazała zdjęcia młodszego z nich. Julian niedługo osiągnie pełnoletność i na stałe wyfrunie z rodzinnego gniazda. Gwiazda napisała o bezwarunkowej matczynej miłości.

Paulina Smaszcz wraz z Maciejem Kurzajewskim doczekała się dwóch synów. Starszy Franciszek niedawno został ojcem. Młodszy Julian właśnie skończył 17 lat. Z tej okazji dziennikarka zamieściła na Instagramie życzenia urodzinowe dla syna. Zdobyła się na poruszającą przemowę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Paulina Smaszcz pierwszy raz o partnerze. "Nie przestraszył się. Jest bardzo dzielny"
Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą otworzyła się na temat nowego partnera. Dziennikarka nie ukrywa, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa.

Paulina Smaszcz pokazała młodszego syna

Paulina Smaszcz 26 maja wyznała na Instagramie, że kocha być matką. Dodała, że nikt inny nie będzie tak cieszyć się z osiągnięć synów, jak ona.

"Zawsze wiedzieli i wiedzą, że jestem. Po prostu jestem. Uważna, wspierająca, na każdy dzwonek alarmowy i na każdą emocję. Szanuję ich jako ludzi, indywidualne osoby z innymi przekonaniami, zdaniem, wyborami, przemyśleniami. Odchodząc, będę chciała widzieć, że są szczęśliwi po swojemu, według własnej definicji i dadzą szczęście tym, którzy są dla nich najważniejsi [...] Patrzę na mojego starszego syna z dumą, jakim jest ojcem i mężem. Patrzę na mojego młodszego syna, jak idzie przez świat otwarty i uważny, nikogo nie ocenia, ale jest świadomy i podejmujący decyzje. Moja wnuczka ma szczęście. Ja mam szczęście, że mam taką rodzinę" - pisała miesiąc temu na Instagramie.

Tym razem Paulina Smaszcz zadedykowała kolejny wpis młodszemu synowi. W lutym 2023 informowaliśmy o tym, że Julian Kurzajewski wyprowadził się za granicę. Syn dziennikarzy jest uczestnikiem wymiany zagranicznej i przebywa w Holandii. Jego roczna przygoda niedługo się skończy. Rodzice Juliana są z niego bardzo dumni.

Paulina Smaszcz wyznała synowi miłość z okazji jego 17 urodzin. Zapowiedziała, że przygotowała dla niego dzień pełen niespodzianek. Zdradziła też, że Julian ma ukochaną.

"Miłość bezwarunkowa, zaufanie bezkresne, szacunek, lojalność, wsparcie, dodawanie skrzydeł, wolność wyborów i decyzji, pełna akceptacja, energia i wiara gdy wątpisz, inny punkt widzenia gdy błądzisz, duma z każdego twojego osiągnięcia i przytulanie, pocieszenie gdy ponosisz porażkę, to właśnie to, co mogę ci Julianie dać jako mama. Jestem dla ciebie każdego dnia i wiem, że wychowałam ciebie na wspaniałego partnera dla innej kobiety. Rosi jest niesamowita i wspaniała. Uwielbiam waszą radość bycia razem, nasze rozmowy i żarty z rzeczywistości i codzienności" - opisała Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz o swoim wizerunku w mediach

Paulina Smaszcz pokazała nam swoją garderobę. Była pierwszym gościem autorskiego cyklu Anny Pawelczyk-Bardygi "Szafy Gwiazd". Gwiazda pokazała swoje modowe perełki i podkreśliła, że ubrania odzwierciedlają jej duszę. Dziennikarka strojami mówi, że "każdy dzień może być inny i tylko od ciebie zależy, jakim kolorem go pomalujesz". Paulina Smaszcz wyznała, że pochodziła z biednej rodziny. Nie miała pieniędzy na kosztowne stroje. Jednak pracowała jako modelka i dostawała piękne kreacje od projektantów.

Paulina Smaszcz potwierdziła w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, że bardzo często jest oceniana przez pryzmat wizerunku w mediach.

Ludzie myślą, że jestem zimna, oschła, wredna, złośliwa... Troszkę się do tego przyczyniają także media. "Była żona" to jest zawsze "ta najgorsza". To jest polski stereotyp, a ja taka nie jestem. Bardzo kocham ludzi, bardzo lubię im pomagać, ale to wcale nie oznacza, że ludzie mnie nie wykorzystują. Ludzie mnie wykorzystują strasznie, jednak już się nauczyłam, że wokół siebie warto mieć dwie, trzy osoby, takie naprawdę wyjątkowe. Nie tłumy. Ten, kto mnie kupuje, to super. Bardzo za to dziękuję, a ci którzy, mnie krytykują, czy hejtują, czy w ogóle mnie nie znając mnie, opiniują, to... myślę, że mogę posłużyć się cytatem. "Życzę im wiele dobra, tyle w świecie jest dobra". Jeźdźcie do Ziemi Świętej, oszukujcie i okłamujcie innych
- podsumowała.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości