Paulina Smaszcz ostrzega Macieja Kurzajewskiego. "W trumnie będę jeszcze grozić mu palcem"

Paulina Smaszcz ostrzega Macieja Kurzajewskiego
Paulina Smaszcz ostrzega Macieja Kurzajewskiego
Źródło: MWMEDIA
Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu. Choć miała już nie komentować jego związku z Katarzyną Cichopek to zrobiła jednak wyjątek. W najnowszym wywiadzie znów uderzyła w byłego męża. Co tym razem powiedziała?

Paulina Smaszcz pojawiła się w podcaście FemiTALK. Dziennikarka zapowiadała wcześniej, że na prośbę synów nie będzie już dłużej atakować ich ojca w mediach. Wbrew wcześniejszym deklaracjom znów wbiła szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu, z którym rozwiodła się w 2020 roku po 23 latach małżeństwa.

Paulina Smaszcz o hejcie

Paulina Smaszcz w najnowszym odcinku podcastu FemiTALK wypowiedziała się na temat hejtu, z którym mierzy się w sieci, odkąd skomentowała sprawę związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Jej zdaniem ludzie, którzy mają potrzebę obrażania jej w komentarzach, są głęboko nieszczęśliwi i zakompleksieni.

"Zwróć uwagę, jak kobiety walczą na moich mediach społecznościowych: "Ty ruda taka!", "A ty jakie masz usta!", "A ty czemu zdjęcia nie pokazujesz?", "A ty gruba taka świnio!", "A ty chuda szczapo!". To jest niesamowite, jak my się opiniujemy. Ludzie tam pisz "Zamknij ryj ty stara z*ziro!". To obnaża ich słabość, bo oni poczuli się dotknięci jakąś prawdą, która jest o nich. Że dotyczy ich słabości, kompleksów, małości. I w związku z tym najlepszą obroną w ich przypadku jest atak. No to oni atakują" - powiedziała Paulina Smaszcz.

SKAZANA_CZERNECKI_DZIECI
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
Michał Czernecki w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach.

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim

Paulina Smaszcz przez chorobę musiała zrezygnować z pracy w jednej z firm. Gwiazda wyjaśniła, że jest w trakcie leczenia onkologicznego i neurologicznego. W najnowszym wywiadzie powiedziała, że będzie pamiętać o Macieju Kurzajewskim nawet w trumnie.

"Myślę, że nie pożyję długo, ale w tej trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem" - stwierdziła była żona znanego prezentera.

Paulina Smaszcz jest przekonana, że jej publiczne porachunki z Maciejem Kurzajewskim mogą być powodem do dumy.

"Na pytanie mojej mamy 'po co ci to?' odpowiadam: 'żeby pięknie i godnie leżeć w trumnie i żeby moi synowie, patrząc na mnie w trumnie, powiedzieli: to była matka!'. Nienawidzę głupoty, arogancji i tego, że jak ktoś ma pieniądze, to myśli, że jest lepszy od drugiego. Wobec takich osób jestem bezkompromisowa" - wyjaśniła.

W najnowszym wywiadzie gwiazda stwierdziła też, że rozkręciła aferę tylko i wyłącznie dla dobra swoich dorosłych już synów.

"Ja na krzywdę mojej rodziny nie pozwolę. Nie mogą być obce dzieci ważniejsze niż jego dzieci, obca rodzina ważniejsza niż nasza rodzina, nawet po rozwodzie" - podsumowała Paulina Smaszcz.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości