Paulina Smaszcz zdradziła, kim jest jej nowy partner. "Nie przestraszył się, jest dzielny" [TYLKO U NAS]

Paulina Smaszcz jest szczęśliwie zakocha
Paulina Smaszcz jest szczęśliwie zakochana
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Paulina Smaszcz otworzyła się na temat nowego partnera i nie ukrywa, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa. "Daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i spokoju, którego bardzo potrzebowałam, a od wielu lat go nie zaznałam" - mówiła gwiazda. Prezentujemy zapowiedź wywiadu Anny Pawelczyk-Bardygi z Pauliną Smaszcz, który już niedługo ukaże się w ramach autorskiego cyklu "Szafy gwiazd".

Paulina Smaszcz była pierwszym gościem cyklu "Szafy gwiazd". Znana dziennikarka wpuściła nas nie tylko do swojej kolorowej garderoby, ale także opowiedziała nam o zmianach w swoim życiu. Jedną z nich jest nowa miłość, dzięki której gwiazda odzyskała spokój ducha, którego tak bardzo brakowało jej w ostatnich latach. Przedpremierowo publikujemy fragment wywiadu z Pauliną Smaszcz.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo:

Paulina Smaszcz pierwszy raz o partnerze. "Nie przestraszył się. Jest bardzo dzielny"
Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą otworzyła się na temat nowego partnera. Dziennikarka nie ukrywa, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa.

Paulina Smaszcz o pierwszej randce. Jej partner nie wiedział, że jest sławna

Paulina Smaszcz przyznała nam, że jest szczęśliwie zakochana. Zapytaliśmy ją, czy pamięta jeszcze, w czym zaprezentowała się na pierwszej randce z aktualnym partnerem. Dziennikarka zaznaczyła, że zawsze na takie spotkania chodzi w tym samym zestawie. Co ciekawe, jej ukochany nie wiedział, że jest sławna, ponieważ jest Holendrem.

- Ależ oczywiście... (śmiech). Zawsze staram się trochę schować na randce, czyli nie być właśnie taka "petardowa". Jest to obcokrajowiec, który w ogóle mnie nie kojarzył i świetnie. To jest ciekawe, że na randce jestem zawsze totalnie zachowawcza: koszula skromna, albo sweterek, spodnie... - wyjaśniała.

Gwiazda podkreśliła, że na randkach stara się być bardzo stonowana. Wyjaśniła też sekret swojej figury.

- Kiedyś mnie zapytano: "Paulina, jak ty to robisz, że w tym wieku utrzymujesz taką figurę?". Odpowiedziałam, że jem wszystko, aczkolwiek unikam glutenu, laktozy, prostych węgli, ale lubię boczek. Zapytały: "tak, jesz boczek?!", odpowiedziałam: "tak, kocham smażony boczek, ale jem go raz w roku". Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba to wyważyć. Więc na randach jestem bardzo skromna i oczywiście, że pamiętam, w czym byłam, bo tych rzeczy mam trzy na krzyż. W związku z tym na randce zawsze wyglądam tak samo (śmiech), czyli czarne spodnie z kantem, eleganckie, czarny sweterek i ewentualnie jakiś blink w uchu, no i tradycyjnie okulary. Staram się nie być taka "hej do przodu", bo ja się boję, że on ucieknie (śmiech), że wchodzę, bucham tą energią, a on "aaaaaa, uciekam" - mówiła rozbawiona.

Paulina Smaszcz zdradziła, kim jest jej nowy ukochany. "Jest po przejściach"

Paulina Smaszcz opowiedziała o swoim ukochanym. Okazuje się, że mężczyzna nie należy do świata show-biznesu i nie ma nawet konta na Instagramie.

- Nie przestraszył się, jest bardzo dzielny. Cudowne jest też to, że nie ma mediów społecznościowych, w ogóle go nie interesuje ten świat. Jest inżynierem, osobą z innego świata i tak, jak ja jestem taka "wow", tak on jest wyciszony i spokojny. Daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i spokoju, którego bardzo potrzebowałam, a od wielu lat go nie zaznałam - mówiła.

Dziennikarka przyznała, że w jej przypadku sprawdziło się powiedzenie o "przyciągających sie przeciwieństwach". Podkreśliła natomiast, że ona i jej partner mają takie same pasje i system wartości.

- Zainteresowania muszą być wspólne, system wartości, kręgosłup moralny, pomysł na życie. Czy chcesz być "coach potato" i leżeć na sofie i oglądać telewizję, czy chcesz podróżować, zwiedzać świat, czy chcesz pić kawę przy stoliku i obserwować ludzi, patrzeć, jaka jest struktura społeczna, czy mieszkać w pięciogwiazdkowych hotelach i tylko się w takich pokazywać? Dzięki Bogu mamy wspólny ten system wartości. On jest też po przejściach, jest w moim wieku. W sensie osobowościowym jest to kontrast, ale w sensie takich przewodnich rzeczy, które powinny towarzyszyć życiu, to jest to taka sama osoba - wyjaśniła.

#SZAFYGWIAZD Co gwiazdy mają w swojej szafie najdroższego, a co najtańszego? Może w ich garderobie znajduje się pamiątkowa bluzka po babci lub buty przywiezione z drugiego końca świata? Jak podchodzą do mody i jak widzą swój własny styl... "Szafy gwiazd" to jednak nie tylko rozmowy o ubraniach, ale także podróż w głąb samych siebie. Już niedługo pierwszy odcinek cyklu na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości