Adam Zdrójkowski jest w związku? "Zawsze krępują mnie pytania o dziewczynę"

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski o miłości i romantyzmie
Źródło: MWMEDIA
Adam Zdrójkowski to jeden z najbardziej popularnych aktorów młodego pokolenia. Niemal dorastał na oczach widzów, a jego związki, nowe znajomości i projekty cieszą się dużym zainteresowaniem internautów. W rozmowie z Dagmarą Olszewską gwiazdor wyznał, jak obecnie wygląda jego życie uczuciowe. "Może nieskromnie to zabrzmi, ale raczej jestem z tych romantyków".

Adam Zdrójkowski wraz ze swoim tatą Dariuszem wziął udział w najnowszym sezonie "Azji Express". Widzowie ich zmagania będą mogli obejrzeć na antenie TVN już wiosną. Niedawno oboje brali udział w sesji zdjęciowej związanej z show. To właśnie tam aktor opowiedział nam o miłości, romantyzmie i randkach z koszmaru. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Adam Zdrójkowski o miłości
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?
Adam Zdrójkowski wystąpi w nowym sezonie "Azja Express". W rozmowie z nami opowiedział o miłości, romantyzmie i randkach z koszmaru.

Adam Zdrójkowski o związkach i miłości

Adam Zdrójkowski przez lata był związany z Wiktorią Gąsiewską. Rozstanie młodych aktorów sprawiło, że w mediach pojawiły się dziesiątki spekulacji z tym związanych. Para systematycznie odmawiała odpowiedzi i nie komentowała w internecie swojej przeszłości. Wiktoria Gąsiewska od kilku miesięcy pojawia się natomiast w objęciach innego mężczyzny. Jak sprawy sercowe wyglądają u Adama Zdrójkowskiego?

- Nie, moje serce nie jest zajęte. Zawsze krępują mnie pytania o dziewczynę, ale fakt jest taki, że moje serce nie jest zajęte. Czekam. Może nawet nie, że czekam, aż coś się fajnego w moim życiu pojawi, a jeśli się pojawi to na pewno będzie super - powiedział nam w rozmowie aktor. 

Choć Adam Zdrójkowski przyznał, że nie jest zakochany dodał, że jest romantykiem i nie ma problemu z obdarowywaniem ukochanej i poświęcaniem jej pełni swojej uwagi i czasu. 

- Zdecydowanie. Może nieskromnie to zabrzmi, ale raczej jestem z tych romantyków - wyjaśnił. 

Adam Zdrójkowski o randkach z koszmaru

Adam Zdrójkowski, choć często publikuje w mediach społecznościowych, z dużą ostrożnością podchodzi do informowania o swoich związkach i randkach. W rozmowie z nami wyznał, że nie nazwałby żadnej ze swoich randek "koszmarną". Stara się bowiem nawet z mało udanego spotkania wyciągnąć coś pozytywnego i cieszyć się rozmową z nowo poznaną osobą.

- Nie przeżyłem randki z koszmaru. Uważam, że każda randka, poznawanie ludzi, drugiej osoby jest fajne, a nawet jak się nie dogadujecie, to nie nazwałbym tego randką z koszmaru. Albo przynajmniej ja takiej nie miałem - powiedział. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości