Gwiazdy

Paweł Deląg ucina plotki dotyczące jego orientacji seksualnej. "Czuję się niezręcznie, mówiąc to"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Paweł Deląg szczerze o swojej orientacji seksualnej

Paweł Deląg w ostatnim wywiadzie powiedział o swojej orientacji seksualnej. Aktor już od jakiegoś czasu spiera się z Jarosławem Jakimowiczem w mediach społecznościowych, a teraz postanowił mu odpowiedzieć na ostatni wpis. Jesteście zaskoczeni?

Paweł Deląg jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Przez lata media rozpisywały się o jego miłościach i nowych partnerkach. Aktor miał być związany bowiem z takimi osobami jak Maria Seweryn, Patrycja Markowska, Katarzyna Skrzynecka, Bogna Sworowska, Agnieszka Sienkiewicz czy Dominika Kulczyk.

Paweł Deląg — związki i synowie

Paweł Deląg nigdy nie ożenił się, jednak doczekał się dwóch synów. Najstarszy z nich Paweł Junior jest owocem miłości aktora z aktorką Katarzyną Gajdarską. Przez długi czas nikt nie wiedział, że gwiazdor ma jeszcze młodszego syna Mikołaja, który nie mieszka w Polsce.

Jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą aktor powiedział:

"Paweł pracuje już nad kolejnym projektem i ładnie się rozwija. Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata" - wyznał.

Zobacz wideo:

Po drugiej stronie kamery
Po drugiej stronie kamery Źródło: Dzień Dobry TVN

Paweł Deląg o swojej orientacji seksualnej

Już od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych możemy obserwować spór, jaki toczy się pomiędzy Pawłem Delągiem a Jarosławem Jakimowiczem. Panowie różnią się światopoglądowo, co często podkreślają w swoich wpisach.

W ostatnim wpisie o aktorze Jarosław Jakimowicz napisał:

"Jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją. Od momentu zdjęć do filmu 'Przemytnicy' my wszyscy wiemy, że jesteś gejem" - czytamy.

Paweł Deląg przez długi czas nie odpowiadał na tę zaczepkę, jednak w ostatnim wywiadzie dla "Wysokich obcasów" postanowił odpowiedzieć swojemu dawnego koledze między wierszami. Aktor, mówiąc o wartościach, którymi kieruje się w życiu, powiedział:

"Chcę być człowiekiem. Wrażliwym człowiekiem. I przedkładam to nad bycie napakowanym białym facetem, który broni jakichś swoich niby-świętych zasad. Tak postępuję i w życiu, i w pracy. Wybieram to, co dla mnie ważne, bo czyni mnie lepszym. Uważam, i to opowiadam także w swoich filmach, które reżyseruję i produkuję, że najważniejsza jest w nas ta iskierka, ta wolność, niezgoda na zło i brud. I – teraz jest ten moment, kiedy to powiem – jest to dla mnie ważne jako dla heteroseksualnego mężczyzny. Choć czuję się niezręcznie, mówiąc to, ale chcę to powiedzieć, bo taki jestem" - powiedział aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości