Paweł Deląg został dziadkiem. Posypały się gratulacje

Paweł Deląg pokazał nagranie ze ślubu syna
Paweł Deląg pokazał nagranie ze ślubu syna
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, które całkowicie zaskoczyło fanów Pawła Deląga. Jego starszy syn został ojcem. To nie pierwsze takie zaskoczenie w rodzinie aktora. Na początku roku gwiazdor niespodziewanie opublikował nagranie ze ślubu swojego najstarszego dziecka.

Paweł Deląg został dziadkiem. Na profilach w mediach społecznościowych Pawła Deląga juniora i jego żony pojawiło się wymowne zdjęcie. "Gratulacje! Czeka Was wspaniała przygoda" - czytamy w komentarzach. 

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuje mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paweł Deląg został dziadkiem 

Paweł Deląg junior jest starszym synem gwiazdora - Pawła Deląga. Mężczyzna ma 29 lat i chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. Niedawno wraz z żoną opublikował wspólne zdjęcie na Instagramie. Widać na nim jak Adrianna Malicka-Deląg pozuje do zdjęcia podczas spaceru z wózkiem. 

"Lubię te nasze wspólne spacery" - napisali pod postem.

Pod zdjęciem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki gratulacji i porad wychowawczych. 

"Ale niespodzianka! Kolejna już! Wy to umiecie nas zaskoczyć" - napisała jedna z obserwatorek. 

"Czeka Was wspaniała przygoda. Dziadek - Paweł Deląg z pewnością pęka z dumy" - czytamy pod fotografią pary. 

Paweł Deląg o ślubie syna

Paweł Deląg od lat znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Choć rzadko publikuje treści w mediach społecznościowych, nigdy nie przechodzi obojętnie obok ważnych wydarzeń i chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Na początku 2022 roku zaskoczył swoich obserwatorów filmem ze ślubu syna. W poście opisał jego płomienną miłość i nawiązał do konfliktu w Ukrainie. 

"Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny. Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu" - napisał pod postem aktor. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości