Paweł Małaszyński chwali się synem. Elegancki maturzysta na imprezie z partnerką

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Paweł Małaszyński z żoną

Zwykle życie prywatne zostawia wyłącznie dla siebie i swoich najbliższych. Tym razem aktor zrobił wyjątek. Syn Pawła Małaszyńskiego jest już pełnoletni i niedawno bawił się na swojej studniówce. Fani są jednogłośni - urodę odziedziczył po mamie.

Przystojny - to na pewno, ale zupełnie niepodobny do ojca! Jeremiasz Małaszyński stanowczo wrodził się mamę. Dumny tata, choć robi to niezwykle rzadko, opublikował zdjęcie syna na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: "Co Za Tydzień"

Paweł Małaszyński ma dorosłego syna

Z kinowych plakatów nie znika od lat, ale tak to jest z serialami, że właśnie te kreacje zostają z aktorami najdłużej. Tym bardziej, jeśli są wyjątkowo dobre. Paweł Małaszyński taką popularność zyskał dzięki kultowej roli w "Magdzie M". Tym, którzy pamiętają serialowego Piotra Korzeckiego najtrudniej zapewne uwierzyć, że aktor ma już dorosłego syna.

Nie mniejsze zaskoczenie zdaje się wykazywać sam tata. "Czas płynie bardzo szybko i wychodzi na to, że zostało 100 dni do matury" pisze pod zdjęciem syna ze studniówki. Jeremiasz Małaszyński pozuje z piękną partnerką, a fani nie kryją zachwytu w komentarzach. "Piękna para", "gratulacje! Synek podobny do mamusi... Dwie krople wody", "ależ podobieństwo... do mamy! Ale przystojny syn i równie piękna partnerka. Super. A pan nadal taki młody".

Paweł Małaszyński od lat jest szcześliwym mężem i podwójnym tatą

Rzeczywiście, młody przystojniak mamy się nie wyprze. Paweł Małaszyński od lat tworzy związek z choreografką i tancerką Joanną Chitruszko. Małżeństwo znane jest z niechęci do pozowania w błyskach fleszy i wpuszczania mediów do życia prywatnego. Być może właśnie dlatego, gdy już uda się ich uchwycić razem, wyglądają na naprawdę szczęśliwych. W tym roku Joanna Chitruszko i Paweł Małaszyński będą obchodzić 21. rocznicę ślubu.

Para poza Jeremiaszem ma jeszcze córkę, 9-letnią Leę. Wizerunku dziewczynki rodzice chronią z ogromną precyzją. O relacji ojciec - córka może jednak dużo powiedzieć zdjęcie, które kilka lat temu Paweł Małaszyński zdecydował się wrzucić w social media. Aktor pokazał wówczas paznokcie u stóp pomalowane na różowo i pochwalił się, że pedicure zrobiła mu właśnie mała Lea.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości