Piotr Cugowski układa sobie życie na nowo. Kim jest jego narzeczona?

Piotr Cugowski
Piotr Cugowski układa sobie życie u boku narzeczonej
Źródło: MWMEDIA
Piotr Cugowski zaskoczył wszystkich niedawnym wyznaniem, w którym stwierdził, że obecnie może liczyć na wsparcie dwóch kobiet – mamy i narzeczonej. Artysta jasno dał do zrozumienia, że w jego sercu zagościła nowa miłość.

Piotr Cugowski jest cenionym muzykiem oraz współzałożycielem zespołu Bracia, w którym występuje wraz ze starszym bratem Wojciechem. Obaj mężczyźni są synami lidera legendarnego zespołu Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego. Piotr Cugowski od kilku lat również realizuje się jako solowy artysta.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Andrzej Sołtysik o małżeństwie i życiu rodzinnym. "Czasami mi to doskwiera"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Cugowski otworzył się na temat nowej partnerki

Piotr Cugowski niezwykle rzadko udziela się na temat swojego życia osobistego. Muzyk do tego stopnia nie lubi rozgłosu, że przez 1,5 roku udało mu się utrzymać rozwód z byłą żoną w tajemnicy. Z dziennikarką Elizą Tokarczyk byli małżeństwem przez 15 lat i mają wspólnie syna, który przyszedł na świat w 2011 roku.

W związku z niechęcią do dzielenia się informacjami na temat życia prywatnego w mediach ogromnym zaskoczeniem było pozdrowienie przez muzyka narzeczonej, jakie miało miejsce w jednym z odcinków pewnego muzycznego show. Później na temat swojej nowej miłości Piotr Cugowski powiedział kilka zdań w jednym z programów śniadaniowych, w którym zdradził, czym zajmuje się jego narzeczona.

Na temat nowej partnerki Piotra Cugowskiego wiadomo tylko tyle, że nie jest z show-biznesu. Karolina Gwiazda jest lekarką, internistką i nefrolożką. W rozmowie z "Faktem" muzyk zdradził również czy jest obecnie szczęśliwy.

"Jestem bardzo szczęśliwy i wszystkim życzę wszystkiego dobrego" - powiedział w rozmowie z dziennikarzem.

Krzysztof Cugowski wypowiedział się na temat rozwodu syna

Nieco bardziej wylewny w rozmowach na temat życia prywatnego Piotra Cugowskiego jest jego ojciec - Krzysztof Cugowski. W rozmowie z "Faktem" wokalista Budki Suflera zdradził, kiedy doszło do rozwodu jego syna oraz powiedział czy poznał jego nową narzeczoną - Karolinę Gwiazdę.

"Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu [...] Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać" - potwierdził podczas rozmowy.

Krzysztof Cugowski opowiedział również, w jaki sposób udało się jego synowi tak długo zachować swoje rozstanie z poprzednią partnerką w tajemnicy. Odpowiedź lidera "Budki Suflera" może zaskoczyć.

"Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można" - powiedział Krzysztof Cugowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości