Piotr Gąsowski odtworzył zdjęcie sprzed lat. Zobaczcie, jak wyglądała Hanna Śleszyńska

Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski
Piotr Gąsowski z rodziną odtworzył zdjęcie sprzed lat
Źródło: MWMEDIA
Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego właśnie skończył 27 lat. Z tej okazji rodzice postanowili odtworzyć zdjęcie sprzed lat, które wykonali niedługo po narodzinach syna Jakuba. Efektem Piotr Gąsowski podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Hanna Śleszyńska oraz Piotr Gąsowski byli razem przez przeszło 14 lat i uchodzili za parę prawie idealną. Toteż informacja o ich rozstaniu zaskoczyła wszystkich. Aktor pewnego dnia spakował walizki i opuścił partnerkę. Pomimo rozstania musieli wciąż razem występować. Aktorska para ma za sobą trudne chwile, jednak udało im się utrzymać przyjacielskie relacje. Wspólnie wychowują dorosłego już syna Jakuba Gąsowskiego, który poszedł w ich ślady i spełnia się artystycznie.

Piotr Gąsowski z bliskimi odtworzył zdjęcie sprzed lat

Niedawno Jakub Gąsowski obchodził urodziny. Z tej okazji bliscy 27-latka postanowili odtworzyć wspólne zdjęcie, które wykonali niedługo po narodzinach solenizanta. Na fotografii nie mogło zabraknąć rodziców — Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Aktor przy okazji złożył synowi urodzinowe życzenia.

"27 lat temu urodził się nasz syn, Kuba! Jestem szczęśliwym tatą, mając takiego syna! Dziękuję ci mamusiu Haniu! Dziękuję ci Dziadku Włodku i Babciu Danusiu!!! (zdjęcie nr 2) Bez was by niczego nie było, tak samo jak i bez waszych kochanych 'połówek', Babci Niny i Dziadka Jurka, którzy od nas odeszli… Byliby, na pewno, dumni z Kuby, tak jak i my jesteśmy! Kochamy cię Kubusiu! Dumny Gąs. P.S. Tylko po Kubie widać, że to aż tyle lat minęło!" - napisał pod fotografią.

Pod zdjęciem posypały się komentarze, w których fani oraz gwiazdy składały solenizantowi życzenia:

"Kubuś to cudo świata!!! Ciotka kocha namiętnie, podziwia i zawsze bije brawo!!!" - napisała Agata Młynarska.

Nie mogło zabraknąć życzeń od macochy - Anny Głogowskiej:

"Kuba…? Macocha Cię bardzo kocha. Życzenia pamiętasz?".

"Fucking Bornholm" - kinowy hit w Playerze

Jakub Gąsowski - kariera, życie prywatne

Jakub Gąsowski jest synem Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego. Urodził się w 1995 roku. Syn popularnej aktorskiej pary poszedł w ślady rodziców i powoli wkracza w wielkim świat show-biznesu. Ma na swoim koncie role dubbingowe, filmowe oraz serialowe. Ponadto zadebiutował w roli reportera oraz regularnie występuje na teatralnych deskach. Jakub Gąsowski odziedziczył po rodzicach również talent wokalny.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości