Piotr Kupicha pokazał syna. Artysta podarował mu drogi prezent na 18. urodziny

Piotr Kupicha
Syn Piotra Kupicha świętuje 18. urodziny. Artysta podarował mu drogi prezent 
Źródło: MWMEDIA
Syn Piotra Kupichy właśnie skończył 18 lat. Paweł Kupicha w związku z tą wyjątkową okazją otrzymał od znanego ojca drogocenny prezent. Oprócz tego piosenkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył mu wzruszające życzenia.

Piotr Kupicha to frontman grupy muzycznej Feel. Jednym z najbardziej znanych utworów zespołu jest przebój "Jak anioła głos". Grupa ma na swoim koniec wiele wyróżnień i nagród w naszym kraju.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maria Konarowska w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Piotra Kupichy otrzymał samochód na urodziny

Niewiele osób wie, ale Piotr Kupicha ma bardzo liczną rodzinę. Gwiazdor jest ojcem dwóch synów — Pawła i Adama, których matką jest jego pierwsza żona Agata Fręś. W 2018 r. gwiazdor poślubił Ewelinę Sienicką, drugą wicemiss Polonia z 2007 r., która jest również fotomodelką. W 2014 r. na świat przyszła ich córka Jagoda. Niedawno rodzina artysty powiększyła się o kolejną pociechę.

Piotr Kupicha pomimo tak licznej gromadki dzieci niezbyt często dzieli się swoim rodzinnym szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Frontman zespołu Feel publikuje fotografie swoich pociech tylko w związku z wyjątkowymi okazjami. Tak było i tym razem.

Jeden z synów Piotra Kupichy — Paweł Kupicha właśnie skończył 18 lat. W związku z tą okazją artysta zdecydował się podarować mu wyjątkowy prezent. Chodzi o samochód, a konkretnie Hondę Civic z 2009 r.

"Życzę ci synku zdrowia i mądrości. Spełniaj marzenia, jestem z ciebie bardzo dumny" - podpisał fotografię obrazującą, jak jego syn stoi dumny obok swojego pierwszego auta.

Paweł Kupicha
Paweł Kupicha otrzymał od ojca wyjątkowy prezent
Paweł Kupicha
Źródło: Instagram @piotr_kupicha_feel

Jagoda Kupicha na wspólnej fotografii z sanah

Jagoda Kupicha przyszła na świat w 2014 r., niedługo po tym jak jej ojciec rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Agatą Fręś. Jej rodzice starają się chronić prywatność dziewczynki, dlatego w internecie nie ma zbyt wielu informacji na jej temat.

Mimo to Jagoda Kupicha czasami pojawia się na profilach swojego znanego taty w mediach społecznościowych. Na jednym z najświeższych zdjęć, 9-letnia Jagoda jest widoczna razem z sanah. Wygląda na to, że spotkanie ze swoją idolką dostarczyło jej wiele radości. Zdjęcie zostało zrobione tuż przed występem artystki na Stadionie Śląskim.

"Dwie gwiazdy na jednym zdjęciu. Jedna z nich zapełnia stadiony, a druga gwiazda też pięknie śpiewa i chce zdobyć cały świat" - napisał muzyk pod fotografią.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości