Gwiazdy

Piotr Kupicha trafił do szpitala. Wiemy, co się stało

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Piotr Kupicha w szpitalu

Lider zespołu Feel Piotr Kupicha uległ wypadkowi, na którego skutek trafił do szpitala. Fani zaniepokoili się stanem zdrowia artysty. Piotr Kupicha opublikował nagranie, w którym zdradził, co się stało i jak się czuje. Co z koncertami?

Piotr Kupicha jest liderem zespołu Feel, z którym zdobył ogólnopolską popularność. Utwory "A gdy jest już ciemno", "No pokaż na co cię stać" czy "Jak anioła głos" z miejsca stały się wielkimi hitami, a koncerty grupy wciąż przyciągają rzeszę fanów. Aż trudno uwierzyć, że zespół Feel jest na polskiej scenie muzycznej już 15 lat.

Piotr Kupicha w szpitalu

Wokalista zespołu Feel uległ wypadkowi i wylądował w szpitalu. Zaniepokojeni fani najwyraźniej zasypali Piotra Kupichę pytaniami o kule ortopedyczne, które zauważyli u jego boku. Okazało się, że muzyk naderwał ścięgno Achillesa. Wypadek miał miejsce podczas gry w piłkę nożną.

"Na liczne pytania, po co mi te 'kule'? Achilles piłki nożnej ze mnie żaden, więc ścięgno naderwane. Pacjent będzie żył. Pozdrawiam, widzimy się na koncertach" - napisał.

Na nagraniu dodał:

"Ścięgno Achillesa – siedem cm u podstawy naderwane, ale głos bez zmian. Będę żył!"

Jak widać, Piotra Kupichę nie opuścił dobry humor. Zapewnił swoich fanów, że koncerty się odbędą, ponieważ głosem może posługiwać się bez problemu.

Piotr Kupicha przeszedł operację

Fani zalali media społecznościowe artysty komentarzami pełnymi wsparcia i dodającymi otuchy w tym trudnym czasie. Piotr Kupicha postanowił im za to podziękować, jednocześnie publikując aktualizację swojego stanu zdrowia. Lider zespoły Feel przeszedł operację nogi i chwilowo porusza się po szpitalnych korytarzach na wózku. Co więcej, na kończynę założono gips. Mimo to Piotr Kupicha zapewnia, że wciąż będzie koncertował.

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

Piotr Kupicha - kariera, partnerka

Piotr Kupicha jest polskim wokalistą i gitarzystą, który od 2005 roku jest liderem zespołu Feel. W 2007 roku grupa wydała singiel "A gdy jest już ciemno", który szturmem zdobywał listy przebojów. Piotr Kupicha wraz z zespołem został laureatem licznych nagród muzycznych, a ich utworu wciąż usłyszeć można w największych stacjach radiowych w Polsce.

Był dwukrotnie żonaty. W 2005 roku jego partnerką Agata Fręś, z którą doczekał się dwóch synów: Pawła i Adama. Para rozwiodła w 2013 roku. Aktualnie Piotr Kupicha związany jest z modelką Eweliną Sienicką, z którą wziął ślub w 2018 roku. Para wychowuje córkę Jagodę. Co ciekawe, wokalista posiada kartę taternika oraz ma uprawnienia instruktorskie rekreacji ruchowej o specjalności wspinaczka skałkowa.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości