Piotr Kupicha podarował mamie hojny prezent. "Żeby po prostu mogła godnie żyć" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha
Piotr Kupicha podarował mamie hojny prezent
Źródło: MWMEDIA
Piotr Kupicha z zespołu Feel w rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o prezencie, który podarował mamie. Artysta sześć lat temu pożegnał ukochanego tatę. Teraz postanowił wesprzeć mamę i zapewnić jej godny byt.

Piotr Kupicha jest wokalistą i autorem tekstów, liderem i współzałożycielem zespołu Feel. Razem z klawiszowcem Łukaszem Kożuchem, basistą Michałem Nowakiem oraz perkusistą Michałem Opalińskim zjednali sobie serca Polaków i niezmiennie, od 15 lat, rozgrzewają polską scenę muzyczną. Prywatnie Piotr Kupicha jest dumnym ojcem dwóch synów: Pawła i Adama oraz córki Jagody, której doczekał się z drugą żonę Eweliną Sienicką. Artysta pochodzi ze Śląska.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Piotr Kupicha z nową piosenką świąteczną!
Piotr Kupicha z nową piosenką świąteczną!
Piotr Kupicha prezentuje świąteczny utwór „Bo to są święta".
Źródło: Co za Tydzień

Piotr Kupicha kupił mamie mieszkanie

Piotr Kupicha urodził się i wychował na Śląsku. Jego rodzice przez lata ciężko pracowali - tata w Hucie Batory, a mama w Cepelii. Sukces zespołu Feel pozwolił artyście zadbać o dobrostan swoich najbliższych. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Piotr Kupicha zdradza, jaki prezent przygotował dla mamy.

- Kupiłem mamie mieszkanie, ponieważ 6 lat temu odszedł mój ojciec, więc mama została w takiej wielkiej chałupie, ponad dwustumetrowej, która nie za bardzo była remontowana. Rodzice nie mieli na to pieniędzy. Postanowiłem kupić mamie mieszkanie, żeby po prostu mogła godnie żyć i przede wszystkim mieć ciepło. Wiadomo, że gdzie są stare rury, to czasem bywa zimno - przyznaje.

Nie ma co kryć, że w dobie szalejącej inflacji, utrzymanie tak dużego domu w pojedynkę byłoby nie lada wyzwaniem.

- Myślę, że w dzisiejszych czasach, gdzie inflacja szaleje i ceny gazu rosną, koszt byłby astronomiczny. Chyba cała emerytura mamy musiałaby iść na samo ogrzewanie - dodaje.

Piotr Kupicha 15 lat na scenie. Co sądzi o show-biznesie?

W tym roku zespół Feel obchodzi 15. rocznicę działalności scenicznej. Przez te lata wiele w świecie muzyki się zmieniło. Mimo to twórcy kultowych utworów "Jak anioła głos" czy "A gdy jest już ciemno" nie zwalniają tempa i pozostają wierni swoim przekonaniom. W sierpniu Feel świętował na sopockiej scenie. Wówczas w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Piotr Kupicha przyznał, że to miejsce ma dla niego ogromne znaczenie.

"Sopot to magiczne miejsce, gdzie dokładnie 15 lat temu na deskach Opery Leśnej zaczęła się nasza przygoda. Jestem dumny i podekscytowany, że znów stanę przed sopocką publicznością. Tym razem zagramy nasz najnowszy singiel '7 Stan', który mam nadzieję, że zaśpiewamy wspólnie z całą wspaniałą publicznością" - zdradził.

Artysta borykał się wówczas z problemami zdrowotnymi. W lipcu trafił do szpitala, gdzie z powodu kontuzji musiał poddać się operacji. Mimo tego stanął na scenie i razem z fanami zaśpiewał największe hity zespołu Feel.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości