Anna Jarosik o telefonach do wróżki. "Przyszedł rachunek na kwotę 9 tys. zł"

Anna Jarosik w ogniu pytań
Jacy rodzice, takie dzieci? Anna Jarosik w ogniu pytań
Jacy rodzice, takie dzieci? Anna Jarosik w ogniu pytań
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Marianna Janczarska w ogniu pytań
Marianna Janczarska w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Jan Kietliński w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Jan Kietliński w ogniu pytań
#JACYRODZICETAKIEDZIECI? Anna Jarosik była niedawno gościnią cyklu Aleksandry Czajkowskiej. Teraz aktorka odpowiedziała na cztery pytania dotyczące jej dzieciństwa, mamy, planów na przyszłość i trudnych sytuacji z przeszłości. Jak sobie poradziła? Zobaczcie sami.

Anna Jarosik jest córką aktorki Elżbiety Jarosik, znanej widzom z produkcji takich jak "Przedwiośnie", "Wesele", '"Drogówka", "Słaba płeć?" czy "Lokatorka", jednak to rola Teresy, mamy Franciszki Maj w serialu "Niania" przyniosła jej największą rozpoznawalność.

Nie każdy wie, że jej córka poszła w ślady mamy. Anna Jarosik może poszczycić się już pewnymi osiągnięciami w świecie filmu i teatru. Ostatnio aktorka gościła w kolejnym odcinku cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?", w którym opowiedziała o dzieciństwie, relacji z mamą, pasji i anoreksji, z którą zmagała się kilka lat temu.

Anna Jarosik o telefonie do wróżki. Zapłaciła za niego 9 tys. zł

W ostatniej części cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Anna Jarosik odpowiedziała na cztery pytania. Pierwsze z nich dotyczyło jej mamy. Aktorka wyznała, jaką cechę w niej ceni, a która wywołuje u niej przysłowiowy "ból głowy".

- Cenię w niej to, że jest bardzo dobrym człowiekiem i ma bardzo dobrą energię, jest pozytywna. Moja mama się nie przejmuje i ją to niesie. Też bym tak chciała, ponieważ ja się bardzo przejmuję. A co wywołuje u mnie ból głowy? Niezdecydowanie. Kiedy idę z nią na zakupy ubraniowe, to muszę wziąć termos melisy (śmiech). Nie ten kołnierzyk, nie ten kolor, za krótkie, za długie — powiedziała Anna Jarosik.

Kolejne z pytań dotyczyło najzabawniejszego wspomnienia z dzieciństwa aktorki. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich.

- Mam, ale to takie wspomnienie słodko-gorzkie. To było na pewno po mojej komunii. Kiedy mamy nie było w domu, przychodziła do mnie koleżanka. Miałyśmy telefon i dzwoniłyśmy pod 0-700 na wróżkę, cały czas, przez jakiś miesiąc. Tam padało polecenie: "kiedy usłyszysz swój miesiąc urodzenia, naciśnij kratkę". A że ja jestem z października, a te miesiące były wymieniane bardzo powoli... przyszedł rachunek za telefon na kwotę 9 tys. zł. Mama myślała, że to jest 90 zł, poszła z aferą na pocztę i jednak okazało się, że to nie był błąd (śmiech). I to jest moje wspomnienie, teraz zabawne, ale wtedy cała kasa z komunii poszła na moje telefony do wróżki (śmiech) - powiedziała.

Anna Jarosik o najtrudniejszej rzeczy, z jaką musiała się zmierzyć

Najtrudniejszą rzeczą, z jaką Anna Jarosik musiała się zmierzyć, była ta dotycząca podjęcia decyzji o swojej ścieżce życiowej.

- Myślę, że wbrew pozorom nie jest to anoreksja, ale wybór ścieżki życiowej, tego, co chcę robić. Bo naprawdę bardzo się szamotałam z tym, co chcę robić, kim chcę być, żeby to było coś, co naprawdę chcę robić, a nie to, co mi będzie dawać tylko pieniądze. To było dla mnie bardzo trudne. Kiedy straciłam tę pasję, jaką były konie, to bardzo źle wspominałam ten okres. Takie dwa-trzy lata zastanawiania się, co chcę robić tak naprawdę. Cieszę się, że z tego wyszłam i nie chciałabym do tego wrócić — dodała.

Anna Jarosik powiedziała również, gdzie widzi siebie za 10 lat?

- Myślę, że gdyby było tak, jak teraz, tylko być może miałabym więcej wyzwań zawodowych, to byłoby super. Bardzo chciałabym mieć dom pod Warszawą. Teraz mieszkam na granicy Bielan i Żoliborza i jest tam bardzo ładnie, ale jednak chciałabym mieć dom. Fajnie byłoby mieszkać w Hiszpanii, czy Portugalii, ale ja lubię te zmiany pór roku — zaznaczyła aktorka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości