Piotr Mróz pokazał nagranie z wypadku. "Cienka jest granica między życiem a śmiercią"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Piotr Mróz miał poważny wypadek

Piotr Mróz w sierpniu 2021 r. miał poważny wypadek samochodowy. Teraz aktor zdecydował się pokazać nagranie na Instagramie z tego wydarzenia. Na krótkim wideo widać jak jedzie ze swoją ukochaną w aucie, a następnie po chwili widać jego zakrwawioną twarz.

Piotr Mróz jest znanym aktorem serialowym. Widzowie polubili go po udziale w znanym tanecznym show, które zwyciężył w parze z Hanną Żudziewicz. Prywatnie związany jest z modelką Agnieszką Wasilewską, z którą jest już od czterech lat.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Mróz o związku z Agnieszką Wasilewską

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów aktor wyznał, że swoją ukochaną poznał już w 2015 r., jednak zaczęli się spotykać dopiero 4 lata później.

"Poznaliśmy się w 2015 roku w momencie, kiedy Agnieszka prężnie działała w modelingu, a ja nieudolnie próbowałem się o ten modeling otrzeć. Spotkaliśmy się w pracy i na tamtą chwilę obydwoje byliśmy w związkach. To była znajomość czysto koleżeńska. Nic nie wskazywało na to, że narodzi się z tego cokolwiek więcej. Po jakimś czasie nawiązała się jednak nić porozumienia. Okazało się, że obydwoje jesteśmy na takim etapie życiowym, że nie mamy partnerów. Zaczęliśmy się spotykać. Sprytnie to wyłapałem (śmiech)" - mówił.

Agnieszka Wasilewska jako modelka często podróżuje po całym świecie, natomiast Piotr Mróz ma wiele zobowiązań związanych z praca, przez co narzeczeni nie są cały czas razem.  Jak im się udaje?

"Dwa silne charaktery, które się ścierają. Ale nigdy nie jest tak, że jest idealnie. Jesteśmy tylko ludźmi. Mieliśmy kryzys, gdy się poróżniliśmy i na jakiś czas się rozstaliśmy. Jednak wbrew pozorom to właśnie wtedy najbardziej doceniliśmy chwile spędzane razem ze sobą. To była taka pustka. Rzeczy, które robiliśmy razem, osobno już nas tak nie cieszyły. Byliśmy jak jabłko przecięte na dwie połówki. Jedna połówka bez drugiej usycha" - mówił aktor.

Piotr Mróz pokazał nagranie z wypadku

W sierpniu 2021 r. parę spotkała dramatyczna przygoda. Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska podróżowali jeepem, który dachował. Aktor dopiero teraz pokazał nagranie z tego wydarzenia. Na wideo widzimy modelkę i aktora, którzy jadą samochodem, a po chwili Piotr Mróz pokazuje zakrwawioną twarz.

"Cienka jest granica między życiem a śmiercią... PS (nikomu na szczęście nic się nie stało). Nie mamy czasu na nic, rezygnujmy z przeciętności, walczmy o największe emocje w każdym aspekcie życia i nie chodzi mi o carpe diem, bądźmy za każdym razem najlepszą wersją samych siebie i dużo od siebie wymagajmy, ale mądrze. Wielki Post to czas, żeby się zatrzymać i pomyśleć, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze i czy w dobrym kierunku zmierzamy..." - napisał.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Dobrze, że nic wam się nie stało", "O matko, straszne", "Bardzo mądry post", "Tak się kończy nagrywanie jazdy samochodem" - pisali.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości