Piotr Rubik wspomina dzieciństwo. "Widzę błędy, jakie popełnili moi rodzice"

Piotr Rubik o swojej reakcji z rodzicami
Piotr Rubik o swojej reakcji z rodzicami
Źródło: MWMEDIA
Piotr Rubik niedawno był gościem podcastu Żurnalisty. W trakcie szczerej rozmowy artysta opowiedział o swojej relacji z rodzicami. Nie ukrywa, że widzi błędy, jakie popełnili, gdy artysta był jeszcze dzieckiem. Piotr Rubik opowiedział również o tym, jaką ma relację z własnymi dziećmi.

Piotr Rubik jest polskim kompozytorem, producentem muzycznym oraz autorem tekstów. Artysta zasłynął jako twórca muzyki filmowej i teatralnej. Największym przebojem Piotra Rubika jest hit "Niech mówią, że to nie jest miłość".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Premiera opery "Moc przeznaczenia" Giuseppe Verdiego w reżyserii Mariusza Trelińskiego
Źródło: "Co za Tydzień"

Piotr Rubik o relacji ze swoimi dziećmi

Piotr Rubik wraz z żoną Agatą Rubik pobrali się 21 czerwca 2008 roku we Wrocławiu. Małżeństwo ma dwie córki 13-letnią Helenę oraz 9-letnią Alicję.

Podczas rozmowy z Żurnalistą Piotr Rubik poruszył wiele istotnych tematów. Jednym z nich była jego relacja ze swoimi dziećmi. Muzyk powiedział, że stara się nie popełnić błędów, które popełniają inni rodzice podczas wychowywania swoich pociech.

Piotr Rubik wspomniał, że stara się mieć szczerą relację ze swoimi dziećmi. Artysta zwraca uwagę na opinię swoich pociech na temat muzyki, jaką tworzy. Kompozytor poruszył również kwestię rozmawiania z nimi na temat miłości.

"[...] ja pamiętam, że za moich czasów, w ogóle było rzadkością powiedzenie dziecku "kocham cię", a to jest takie ważne. Nie można się tego wstydzić, bo potem takie osoby dorastają w strachu przed mówieniem o swoich uczuciach. Ja zawsze staram się po kilka razy powiedzieć swoim córkom, że je kocham. Przy pożegnaniu, przy powitaniu, przy jakiejś okazji to jest bardzo ważne..." - powiedział artysta.

Piotr Rubik ma żal do rodziców o błędy jakie popełnili

W dalszej części rozmowy Piotr Rubik otworzył się na temat relacji ze swoimi rodzicami oraz tego, jak ta przełożyła się na jego obecne rodzicielstwo. Prowadzący podcast dopytywał Piotra Rubika, czy w wychowaniu swoich dzieci powiela sposoby wychowawcze swoich rodziców.

"Podobno jest tak, iż każdy sobie obiecuje, że w życiu nie popełni takich błędów, jakie popełniali jego rodzice, więc mogę się tylko starać nie popełniać tych samych błędów, bo zawsze są jakieś błędy. Natomiast widząc teraz świat, rozumiejąc go więcej, widzę jakie błędy popełniali moi rodzice i staram się sobie to zapisać w głowie, żeby uważać na to, żeby tego nie robić... - powiedział artysta

Piotr Rubik dopytany, o to, co było podstawowym elementem w wychowaniu, jakiego doświadczył od swoich rodziców i chciałby uniknąć w wychowaniu własnych dzieci, odpowiedział:

"[..] różnie, na przykład brak dbałości o dobre wyżywienie. Byłem gruby, ja uwielbiam jeść [...] Wtedy w ogóle nie myślano o zdrowym żywieniu. Po prostu jadło się to, co było. Też nie mam żalu o to do swojej rodziny, ponieważ babcia przeżyła wojnę i dziadek przeżył wojnę. Jedzenie było czymś świętym [...] ale teraz widzę, jakie to jest ważne. Na szczęście staramy się, aby nasze córki odżywiały się zdrowo. Żeby nie było gazowanych napojów beznadziejnych, piły głównie wodę, aby jadły zdrowe rzeczy [...] ponieważ to bardzo potem wpływa na nasze dalsze zdrowie..." - podsumował Piotr Rubik.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor: Norbert Żyła

Źródło: Żurnalista

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości