Gwiazdy

Piotr Stramowski świadomie wywołał burzę. Mówi o reakcji fanów. "Zawsze lubiłem przekraczać granice"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Piotr Stramowski o nagim zdjęciu i reakcji fanów

Piotr Stramowski nie jest obojętny fanom. Wzbudza zainteresowanie, choć nie zawsze może liczyć na zrozumienie swoich intencji. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl wyjaśnił, jaki efekt chciał uzyskać, publikując swoje nagie zdjęcie w sieci. Gwiazdor serialu "Tajemnica zawodowa" zdradził, skąd wzięła się jego odwaga i chęć wyłamywania się ze schematów. "Lubię poruszać, widzę, że coś wywołałem. Mnie to kręci" - mówi nam aktor.

Piotr Stramowski zdobył popularność dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Zaczął od "Pitbulla", ale wystąpił również w "Botoksie" czy "Kobietach mafii". Widzom TVN znany jest m.in. z serialu "Tajemnica zawodowa". Aktor jest mężem Katarzyny Warnke, z którą doczekał się córki. Niedawno para ogłosiła rozstanie. Małżeństwo słynęło z poruszania tematów tabu, otwarcie mówiąc o swoim związku czy seksie.

Piotr Stramowski o nagim zdjęciu. "Wiedziałem, że wywoła burzę"
Piotr Stramowski o nagim zdjęciu. "Wiedziałem, że wywoła burzę" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Stramowski o nagim zdjęciu. "Wiedziałem, że wywoła burzę"

Kilka miesięcy temu aktor zamieścił na Instagramie swoje nagie zdjęcie. Zamaskował miejsce intymne ręcznikiem. Pod jego wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy zaciekawionych fanów. Piotr Stramowski wyjaśnił, co chciał zyskać, publikując taką treść w Internecie.

- Powiem Ci szczerze. Spojrzałem, mówię "kurde, całkiem mam niezłą formę". Po prostu wrzuciłem to i pomyślałem, że jest to próżne. Ale pomyślałem, że wrzucę na kontrze coś o tym, dlaczego nie, dlaczego nie możemy być próżni? Ja nie mam z tym problemu. No i wrzuciłem moją myśl - zaczął.

Wiedziałem, że to wywoła jakąś burzę. Nie umiem tego opisać. Robię nieraz takie rzeczy. I to jest też przełamywanie, bo ludzi to wkurza. Zaraz będą mówić "narcyz". A innym to się podoba. Ale widzę, że się dzieje. Lubię poruszać, widzę, że coś wywołałem. Mnie to kręci

Piotr Stramowski o przekraczaniu granic i odwadze

Kalina Szymankiewicz rozmawiała z Piotrem Stramowskim przy okazji wizyty na planie filmu "Pokusa" w reżyserii. Marii Sadowskiej. Produkcja wejdzie do kin w przyszłym roku. Aktor wyjaśnił, skąd wzięła się u niego otwartość i odwaga poruszania kontrowersyjnych tematów.

Zawsze lubiłem przekraczać granice i lubiłem się rozwijać, ale bardziej duchowo niż intelektualnie. Rozwój emocjonalny jest dla mnie czymś najważniejszym w życiu. Do intelektualnego mam małą awersję, może przez szkołę i jakieś może złe wspomnienia z nią. Ale to jest proces. Podchodzę do życia, że jest to jakaś droga, w której możemy się uczyć. I nawet gdy poczuję, że czegoś się boję, czegoś nie chcę, to na siłę w to wchodzę

Aktor ceni ludzi, którzy próbują wyłamać się z jakiegoś schematu. On sam nie chce ślepo podążać za większością.

- To jest budowanie poczucia własnej wartości i też takiej odwagi przez wyłamywanie się z jakichś stereotypów. W ogóle nie lubię ram. Mam z tym czasami problem. Oczywiście żyjemy w społeczeństwie, w którym jest prawo i trzeba go przestrzegać i się tutaj godzę na to, ale są sytuacje, gdzie ludzie mówią, że jakoś jest... Widzę, że tak jesteśmy skonstruowani jako ludzie, że w to wchodzimy. Jeżeli sto osób tak powie, to my zaczynamy tak myśleć. Więc jeżeli jest jedna osoba, która mówi co innego i być może ma rację kontra sto osób, to ja jestem ciekawy, co ta jedna osoba powie. Być może tam kryje się prawda - zastanawia się aktor.

Piotr Stramowski o przekraczaniu granic i odwadze wypowiedzi. "Nie lubię ram"
Piotr Stramowski o przekraczaniu granic i odwadze wypowiedzi. "Nie lubię ram" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło:  cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości