Za nami premiera głośno zapowiadanego filmu "Pokolenie Ikea". W środowy wieczór na czerwonym dywanie zaprezentowała się prawdziwa plejada gwiazd i z tej okazji, sprawdzamy ich stylizacje. Nie zabrakło znanych aktorów, muzyków, a także twórców internetowych.
W środę wieczorem 1 marca odbyła się uroczysta premiera filmu "Pokolenie Ikea" w reżyserii Dawida Grala. Produkcja opiera się na książce i blogu popularnego twórcy Dawida C., który jest już kultową postacią w polskim internecie. Nic więc dziwnego, że na wydarzenie przyszła prawdziwa plejada gwiazd, która chętnie pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Które z nich prezentowały się najlepiej? Sprawdzamy.
Resztę tekstu przeczytasz pod materiałem wideo:
"Pokolenie Ikea". Jak prezentowały się gwiazdy na premierze filmu?
Martyna Kaczmarek postawiła na garniturowy zestaw w kolorze różowym, który kontrastował z jej ciemnymi włosami. Modelka podkreśliła swoją talię wiązaniem, a pod spód założyła biały top. Celebrytka dobrze wiedziała, że przy tak intensywnej stylizacji, musi postawić też na minimalizm. Delikatny make-up i niewidoczna biżuteria sprawiły, że całość wyglądała bardzo lekko i dziewczęco.
Magdalena Cielecka również wybrała tzw. total look, jednak w kolorze czarnym. Aktorka postawiła na rozpinaną koszulę i luźne, eleganckie spodnie, które są hitem ostatniego sezonu. Gwiazda podkreśliła swoją z pozoru skromną stylizację ognistą szminką i widocznym naszyjnikiem. Klasa sama w sobie.
Na bardzo podobną stylizację tego wieczoru postawiła także Anna Karwan, która również wybrała czarny jako swój kolor przewodni. Wokalista zaprezentowała się na czerwonym dywanie w marynarce, która równie dobrze mogłaby posłużyć jej za sukienkę. Do tego dobrała koronkowy top i połyskujące buty. Outfit ożywiała czerwona szminka i promienny uśmiech artystki.
Joanna Kurowska z kolei z dumą prezentowała różowe akcenty w postaci torebki, apaszki i szminki, które były uzupełnieniem czarnego, tradycyjnego garniturowego zestawu. Aktorka tym samym udowodniła, że każda stylizacja zaczyna się właśnie od dodatków.
Na tak głośnej premierze nie mogło też zabraknąć jednej z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dopasowali się do siebie swoimi czarnymi i dość casualowymi stylizacjami. Zestawy pary były na tyle wygodne, by można było w nich w spokoju obejrzeć film, ale też na tyle eleganckie, by z dumą prezentować się na ściankę.
Ramona Rey jak zawsze postawiła na imprezowy look. Wokalistka wybrała bardzo modne w ostatnim czasie spodnie o kroju dzwonów, które połączyła ze srebrną, opinająca bluzką na jedno ramie. Całość przywodziła na myśl lata 70. i 80. i bardzo wpasowywała się w obecnie panujące trendy.
Bartosz Gelner od zawsze miał swój styl, którego trzyma się podczas każdej możliwej imprezy. Aktor zawsze wybiera bardzo obcisłe spodnie, które zawadiacko łączy z rockową ramoneską. By nie było jednak zbyt luźno, gwiazdor dobrał do swojego zestawu eleganckie buty i koszulkę w dekoltem w serek.
Majka Jeżowska to niekwestionowana ikona polskiej sceny muzycznej, która zawsze wie, jak się ubrać. Gwiazda i tym razem nie zawiodła swoich fanów. Na premierze filmu zjawiła się w czarnej sukience, jednak nie była to zwykła "mała czarna". Kreacja artystki była uzupełniona o białe rękawy z piór i wielką ozdobę na biuście, przypominającą naszyjnik.
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.
- Zofia Strulak o karierze i o tym, co łączy ją z Sebastianem Fabijańskim
- Hubert Urbański o córkach i karierze. "Moim zdaniem życie nas w ogóle niczego nie uczy"
- Klaudia El Dursi o wczesnym macierzyństwie, aktorstwie i partnerze. "Miałam poczucie straty"
Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA