Pogrzeb Jacka Ochmana. Wiadomo, kiedy i gdzie zostanie pochowany były partner Sylwii Bomby

Sylwia Bomba
Szczegóły pogrzebu Jacka Ochmana. Wiadomo, kiedy i gdzie zostanie pochowany były partner Sylwii Bomby
Źródło: player.pl
Jacek Ochman, były partner i ojciec dziecka Sylwii Bomby, zmarł 26 lipca. Znicz Pruszków opublikował nekrolog. Znane są szczegóły ceremonii ostatniego pożegnania.

27 lipca 2022 roku media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Jacka Ochmana. Były partner i ojciec dziecka Sylwii Bomby, gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem", zmarł 26 lipca.

"Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.072022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy" - tymi słowami Sylwia Bomba pożegnała Jacka Ochmana.

Teraz poinformowano o szczegółach pogrzebu.

Jacek Ochman nie żyje. Szczegóły pogrzebu byłego partnera Sylwii Bomby

Na oficjalnym profilu Znicza Pruszków opublikowano nekrolog Jacka Ochmana. Pogrzeb odbędzie się w środę 10 sierpnia o godzinie 12:00 w kościele pod wezwaniem św. Izydora w podwarszawskich Markach.

Jacek Ochman spocznie w grobie rodzinnym.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" opowiedziała o dzieciństwie, relacjach z tatą i śmierci, która wszystko zmieniła.

Córka Sylwii Bomby nie zjawi się na pogrzebie

Sylwia Bomba przyznała, że nie poinformowała córki o śmierci jej ojca. Decyzję podjęła po konsultacji z psychologiem.

"Moment, w którym będę musiała ją o tym poinformować, będzie dla mnie bardzo trudny. Kto mnie obserwuje, ten wie, że Antosia jest całym moim światem i to ona daje mi energię i siłę do walki o nasze szczęście. Trzymajcie za nas kciuki".

Sylwia Bomba podkreśliła, że tym samym jej córka nie będzie obecna na pogrzebie swojego ojca.

"Antosia ma 3,5 roku. Nie widziała taty przez ostatnie 3 miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości