Sylwia Bomba

Sylwia Bomba - fotografka, celebrytka, influencerka i fotografka znana z udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" (TTV).

Sylwia Bomba - wiek, wykształcenie i zawód

Sylwia Bomba urodziła się 2 grudnia 1987 roku w Kwidzynie. Obecnie mieszka w Warszawie z córką. Sylwia Bomba ukończyła ze stopniem magistra sztuki Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera w Łodzi. Jest właścicielką dwóch firm: studia fotograficznego Czarne Owce i agencji reklamowej Bomba Management. Współpracuje także z polską marką odzieżową Ezuri przy projektowaniu ubrań.

Sylwia Bomba w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Popularność Sylwii Bombie przyniósł udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowanym na antenie TTV od 2014 roku. Reality show pokazuje ludzi siedzących przed telewizorami i komentujących oglądane przez siebie programy. Przez osiem lat Bomba występowała w "Gogglebox" z przyjaciółką, Ewą Mrozowską-Kozłowską, a w 2022 roku Mrozowską zastąpiła Lili Antoniak.

Sylwia Bomba wystąpiła też w 12. edycji "Tańca z gwiazdami", emitowanej na antenie Polsatu. Partnerował jej Jacek Jeschke, sześciokrotny mistrz Polski w tańcu towarzyskim. Para odpadła z programu przed półfinałem. Bomba brała też udział w vipowskiej wersji programu "99 - gra o wszystko" w swojej macierzystej stacji TTV.

Sylwia Bomba - dzieci

Sylwia Bomba ma jedno dziecko - córkę Antoninę, urodzoną w grudniu 2018 roku. Często mówi o córce w wywiadach i zamieszcza jej zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, obserwowanym przez ponad 800 tys. followersów (stan na 11.2022 r.). W październiku 2022 roku ogłosiła na Instagramie, że kupiła sobie i córce nowy dom w Warszawie i planuje jego wykończenie.

Sylwia Bomba - partner

Sylwia Bomba przez kilka lat związana była z Jackiem Bochmanem, prezesem drugoligowej drużyny piłkarskiej Znicz Pruszków. Para nie wzięła ślubu, rozstała się w lipcu 2021 roku, 2,5 roku po narodzinach ich wspólnej córki, Antosi. Jacek Bochman zmarł w 2022 roku, a Bomba ma nowego partnera, którego tożsamości nie zdradziła.

Sylwia Bomba - wzrost, waga

Sylwia Bomba ma 171 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Jej waga to zasługa diety i aktywności fizycznej, które pozwoliły jej schudnąć 30 kg. Celebrytka choruje na insulinooporność, dlatego odchudzając się była pod opieką m.in. endokrynologa.

Sylwia Bomba - Instagram

Sylwia Bomba na Instagramie na nick @sylwiabomba.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA