Matka chrzestna Oliwiera ma do żałobników wzruszającą prośbę. Trudno powstrzymać łzy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Syn Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak w czwartek, 29 lipca poinformowali o śmierci ich syna Oliwiera. Łamiący serce wpis szybko obiegł media. Specjalną prośbę do żałobników wystosowała także matka chrzestna dziecka. "Całym złamanym sercem jestem z rodzicami" - napisała.

Oliwier Rzeźniczak zmarł w Izraelu, gdzie leczono go na niezwykle rzadki i złośliwy nowotwór wątroby. Według informacji pojawiających się w mediach stan chłopca nagle się pogorszył, a leczenie nie przynosiło żadnych rezultatów. 

Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak we wspólnym wpisie na Instagramie poinformowali o śmierci syna oraz o szczegółach pogrzebu, który odbędzie się w poniedziałek 1 sierpnia w Oleśnicy. W mediach społecznościowych pojawiła się także prośba od zrozpaczonej matki chrzestnej małego Oliwierka. Kobieta poprosiła, by osoby uczestniczące w ostatniej podróży dziecka zabrały ze sobą balony, którymi chłopiec uwielbiał się bawić.

"27 lipca pękły nasze serca. Na miliardy kawałków. Oliwierek, mój wspaniały chrześniak, zakończył swoją ziemską wędrówkę. Jeśli chcielibyście towarzyszyć mu w jego ostatniej podróży ziemskiej, informujemy, że msza żałobna odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 14:00 w kaplicy na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego 59A. Jeśli możemy, zabierzmy ze sobą baloniki, które kochał nasz Oliś. Bardzo proszę o uszanowanie prywatności rodziny. Bardzo proszę, zostawmy ich już w spokoju. Całym złamanym sercem jestem z rodzicami. Dziękuję, że mogłam być matką chrzestną waszego cudownego syna" - napisała. 

Nie żyje Oliwier Rzeźniczak. Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak żegnają syna

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak przekazali tragiczne wieści. Niestety po ciężkiej walce o życie zmarł Oliwier Rzeźniczak. Jak donosi fakt.pl, od piątku 22 lipca oboje rodziców czuwało przy dziecku w jego ostatnich chwilach. Chłopiec zmarł w środę 27 lipca.

"Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59 A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy. Rodzice Oliwierka, Magda i Kuba" - napisała Magdalena Stępień.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości