Pola Lis rzadko mówi o rodzicach. Tym razem zrobiła wyjątek. Stanęła w obronie ojca

Pola Lis zabrała głos na Instagramie
Pola Lis zabrała głos na Instagramie
Źródło: MWMEDIA
Pola Lis przez długi czas nie zabierała głosu w mediach społecznościowych, kiedy wokół jej rodziny było głośno. Teraz 26-latka zdecydowała się odpowiedzieć hejterowi na Instagramie. Co napisała?

Pola Lis jest córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Ma również młodszą siostrę Igę, która związana jest z raperem Taco Hemingwayem. 26-latka jako nastolatka zamieszkała w USA, gdzie skończyła szkołę średnią i rozpoczęła studia na St. John’s University w Nowym Jorku.

Jakub Jankiewicz o pracy na planie "Listów do M."
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pola Lis zareagowała na wpis hejtera

Córka znanych dziennikarzy interesuje się sportem. Od kilku lat współpracuje również z "Przeglądem sportowym". W 2020 r. 26-latka obroniła pracę magisterską na kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Praca dyplomowa dotyczyła amerykańskiej polityki zagranicznej. 

W ostatnim czasie wokół nazwiska Lis było bardzo głośno. Córka Tomasza Lisa długo nie zabierała głosu w mediach, aż do teraz. Ostatnio 26-latka skomentowała na Twitterze post o zakończeniu kariery Rogera Federera. Jeden z internautów odpowiedział w córce dziennikarzy w niemiły sposób.

Hejter obraził ojca Poli Lis

"Roger Federer kończy karierę, będzie go brakować, choć jak pokazał US Open, tenis jest w dobrych rękach. Z wielkiej trójki zostaje wielka dwójka" - napisała Pola Lis.

Pola Lis zwróciła się do hejtera
Pola Lis zwróciła się do hejtera
Pola Lis zwróciła się do hejtera
Źródło: Instagram

Wpis szybko skomentował internauta, który w prymitywny sposób wypowiedział się o ojcu 26-latki.

"Niedługo twój stary nieuku j***ny" - napisał.

Pola Lis postanowiła nie pozostawiać tego bez komentarza.

"Zazwyczaj olewam tego typu komentarze, ale ponieważ ostatnio ludziom się coraz bardziej odkleja i myślą, że są anonimowi w internecie, to pragnę przypomnieć, że jednak nie są. Krzysztof ze zdjęciem profilowym muchomora jest zwykłym prymitywnym trollem, ale takie teksty mogą komuś zrobić krzywdę. Bądźmy dla siebie dobrzy. W życiu, ale też w internecie. Warto" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości