Pola Wiśniewska oczekuje porodu. Pokazała zdjęcie USG. Fani zauważyli coś ważnego

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Michał i Pola Wiśniewscy znów będą rodzicami

Pola Wiśniewska zrobiła podsumowanie ostatniego miesiąca, w którym pokazała prywatne zdjęcia swojej rodziny. Wśród nich pojawiło się zdjęcie USG, na którym już bardzo wyraźnie możemy dostrzec maleństwo, które wkrótce pojawi się na świecie. Fani już typują, do kogo dziecko jest podobne.

Michał Wiśniewski czeka na swoje szóste dziecko. Do gromadki w składzie: Xavier, Fabienne,  Etiennette, Vivienne, Falco, dołączy kolejny syn. Trwa dyskusja na temat tego, jakie imię otrzyma. Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego wyróżniają się oryginalnymi imionami, więc teraz też na takie możemy liczyć.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie USG dziecka

Michał Wiśniewski niedawno zwierzył się fanom, że skrycie marzył o kolejnej córce. Zdradził nawet imię, które dla niej wymyślił. Gdyby Pola spodziewała się dziewczynki, to miałaby na imię Cloe. Okazało się jednak, że do rodziny Wiśniewskich dołączy kolejny chłopak. Lider Ich Troje żartował więc, że szuka teraz imienia na literkę "c".

"Byle nie Czesław" - napisał na Instagramie, dając fanom znać, że mogą przesyłać swoje propozycje. Piosenkarz nie może się już doczekać, kiedy przywita szóste dziecko. Pola Wiśniewska jest już w zaawansowanej ciąży. Właśnie pokazała zdjęcie swojego brzuszka i dała znać, że to już 225 dzień, gdy nosi pod sercem synka.

Pola Wiśniewska opublikowała serie zdjęć, które mają pokazać, jak wyglądał jej marzec. Niektórzy internauci napisali, że być może dziecko pojawi się jako prezent wielkanocny, czemu Pola zaprzeczyła. Jedno ze zdjęć to wydruk USG, na którym już wyraźnie widać szczegóły twarzy szóstego dziecka Michała Wiśniewskiego. Jego fani są tak podekscytowani, że już dostrzegają, do kogo malec jest podobny.

"Dzidziuś ma nosek jak Falco" - ocenili.

"Śliczny chłopczyk po ślicznej mamusi" - komplementują internauci.

"Mama kwitnie" - dodali inni.

Ile dzieci ma Pola Wiśniewska?

Żona Michała Wiśniewskiego niedawno zwierzyła się też fanom, że ta ciąża jest dla niej najtrudniejsza. Wyjaśniła, że uważa, że jest jej trudniej ze względu na wiek i wydolność organizmu.

"Różnie w tej ciąży jest, dlatego cieszę się, że to już trzeci trymestr. Oczywiście obawy, jak to będzie później też mam. Póki co staram się przypomnieć wszystkie wyzwania, które mnie czekają i znaleźć na nie sposób. A jak wyjdzie, to się okaże" - stwierdziła na Instagramie.

Pola Wiśniewska jest przed czterdziestką i ma czworo starszych dzieci. Ma dorosłą córkę Julię oraz młodszą, która też ma na imię Pola. Oprócz tego ma dwóch synów: Adama i Piotra. Piąty był Falco. Pola Wiśniewska nie pokazuje swoich starszych pociech w mediach społecznościowych.

Pola Wiśniewska opowiadała obserwatorom, że wszystkie jej dzieci są bardzo zżyte i nie były zazdrosne, gdy na świecie pojawił się Falco. Ona również nie ulega emocjom, gdy ktoś sugeruje, że powinna być zazdrosna o byłe żony Michała Wiśniewskiego czy o jego dzieci. Ktoś kiedyś zadał jej pytanie na Instagramie, czy wierzy w to, że będzie już ostatnią żoną piosenkarza. Odpowiedziała, że gdyby w to nie wierzyła, to nie zdecydowałaby się na małżeństwo.

Pola Wiśniewska pokazała brzuszek w zaawansowanej ciąży Źródło: Instagram @wisniewska_pola

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości