Pola Wiśniewska szczerze o Sylwestrze. "Zazwyczaj spędzam go sama"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego

Pola Wiśniewska w najnowszym wpisie na Instagramie przyznała, że przeważnie spędza Sylwestra sama, jedynie w towarzystwie dzieci, ponieważ jej mąż jest w pracy. Żona Michała Wiśniewskiego jednocześnie zapewniła fanów, że nie może doczekać się nadchodzącego roku, ponieważ będzie dla niej wyjątkowy.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska stanowią jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Zakochani wzięli skromny ślub dwa lata temu, a niedługo potem zostali rodzicami. Teraz para oczekuje narodzin swojego drugiego wspólnego dziecka i odlicza czas do nowego roku. Żona lidera Ich Troje przyznała, że będzie to dla niej wyjątkowy czas.

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pola Wiśniewska o Sylwestrze. Przeważnie spędza go sama, bez męża

Pola Wiśniewska jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Piąta żona Michała Wiśniewskiego przy okazji nowego postu nawiązała do nadchodzącego nowego roku i zdradziła, że nigdy nie oczekuje specjalnie Sylwestra. Wszystko dlatego, że przeważnie ostatnią noc w roku spędza bez towarzystwa męża.

"Ja wiem, że zaraz święta i że fajnie, ale to na co czekam to Nowy Rok. Nie, nie dlatego, że Sylwester. Ten zazwyczaj spędzam sama z dziećmi, bo mąż w pracy. Niby to tylko symboliczny moment i tak naprawdę niewiele zmienia w naszym życiu, a jednak cieszę się" - zaczęła swój wpis.

Potem dodała, że bardzo ekscytuje się nadchodzącym rokiem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to właśnie w 2023 roku Pola Wiśniewska urodzi drugie dziecko, które jest owocem jej miłości z Michałem Wiśniewskim.

"Cieszę się, bo idzie nowe, bo jestem pełna nadziei i ekscytacji na zmiany i nowe szanse, które ten 2023 rok przyniesie. Zostało jeszcze tylko 11 dni… odliczam" - napisała.

Michał i Pola Wiśniewska niedługo powitają nowego członka rodziny

Niedawno Michał Wiśniewski i jego piąta żona pochwalili się radosną nowiną. Dla lidera zespołu Ich Troje i Poli Wiśniewskiej będzie to szóste dziecko i jednocześnie dziesiąte w ich patchworkowej familii. Muzyk nigdy nie ukrywał, że chce mieć dużą rodzinę. Ze swoją drugą żoną, Mandaryną, doczekał się dwóch pociech - dorosłych już syna Xaviera oraz córki Fabienne. Niestety małżeństwo Michała Wiśniewskiego i tancerki się rozpadło. Później gwiazdor związał się z Anną Świątczak, która urodziła mu dwie córki: Etiennette oraz Vivienne. Relacja artysty z byłą wokalistką Ich Troje również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem.

W 2020 roku Michał Wiśniewski powitał na świecie swojego piątego potomka, którego mamą jest jego obecna żona Pola Wiśniewska. Para spodziewa się drugiego wspólnego dziecka - również synka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości