Michał Wiśniewski nie kupi dzieciom prezentów na święta? "Mnie na to nie stać"

Michał Wiśniewski o świętach
Michał Wiśniewski o świętach
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci, a niebawem na świecie pojawi się szósta pociecha wokalisty. W ostatnim wywiadzie lider grupy Ich Troje powiedział, jak wyglądają święta u niego w domu. Wyznał również, że nie kupuje dzieciom drogich prezentów.

Michał Wiśniewski w 2020 r. poślubił swoją piątą żonę Polę. Kilka miesięcy wcześniej muzyk rozstał się z Dominiką Tajner, a Polę poznał na jednym z portali randkowych. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma za sobą już cztery małżeństwa.

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski — dzieci i związki

W 1996 r. muzyk ożenił się z Magdą Femme. W 2001 r. małżeństwo rozstało się, a niedługo później drugą żoną Michała Wiśniewskiego została Marta Wiśniewska, z którą piosenkarz ma dwoje dzieci: 20-letniego Xaviera i 19-letnią Fabienne.

Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Para ostatecznie rozwiodła się w kwietniu 2006 r., a już kilka miesięcy później Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu po raz trzeci, tym razem z piosenkarką Anną Świątczak u boku. Para ma dwie córki: 16-letnią Etiennette i 14-letnią Vivienne.

Małżonkowie nie mogli jednak dojść do porozumienia i rozstali się w 2011 r. Rok później Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. Para była razem siedem lat i rozstała się w 2019 r. Już kilka miesięcy później muzyk był widziany ze swoją obecną żoną Polą.

Para pobrała się w 2020 r., a już styczniu 2021 r. na świecie pojawił się ich pierwszy syn Falco Amadeus. Co ciekawe, mały Falco jest piątym dzieckiem zarówno dla Michała Wiśniewskiego, jak i jego żony. Kilkanaście tygodni temu Pola Wiśniewska poinformowała, że wraz z mężem oczekują narodzin ich szóstego dziecka.

Michał Wiśniewski o prezentach dla dzieci

Każde spotkanie rodzinne Michała Wiśniewskiego jest dokładnie zaplanowane, ponieważ muzyk tworzy rodzinę patchworkową. W ostatnim wywiadzie Michał Wiśniewski powiedział, jak wyglądają u niego Święta Bożego Narodzenia i zdradził, czy kupuje dzieciom prezenty.

"Przed świętami nie biegam po sklepach z zamysłem kupienia 9 prezentów, dla dziewiątki dzieci. Nigdy tak nie było i nie będzie. Ja dbam po prostu o ich codzienne potrzeby. Wiem, na co każde z moich dzieci zbiera i wtedy je w tym wspieram" - powiedział muzyk.

W dalszej części rozmowy zaznaczył, że w jego rodzinie na święta nie prezentuje się drogich upominków, tylko raczej symboliczne.

"Pola dba, by każdy dostał jakąś drobnostkę, coś symbolicznego. Ja sam dostaję od dzieci symboliczne prezenty: upieczone ciasto, fajne zdjęcie, ładnie oprawione. Dajemy sobie prezenty, których nie da się kupić za pieniądze w sklepie. Oczywiście, że chciałbym im kupić dom, samochód, ale mnie na to nie stać" - skwitował.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości