Pola Wiśniewska zareagowała na zdjęcie Anny Świątczak z córkami. To wiele mówi o ich relacji

Pola Wiśniewska zareagowała na zdjęcie Anny Świątczak
Pola Wiśniewska zareagowała na zdjęcie Anny Świątczak. To wiele mówi o ich relacji
Źródło: mwmedia
Anna Świątczak pokazała na Instagramie zdjęcie z córkami: Etiennette i Vivienne. Starsza pociecha zabawnie zareagowała na wspólną fotografię. Do dyskusji dołączyła Pola Wiśniewska. Fani mogli zobaczyć, jaką relację ma trzecia i piąta żona Michała Wiśniewskiego.

Anna Świątczak została żoną Michała Wiśniewskiego w 2006 roku. Urodziła mu dwie córki. Starsza z nich poszła w ślady rodziców i zajęła się śpiewaniem. Fani Ich Troje wiedzą już, że trzecia żona Michała Wiśniewskiego ma dobrą relację z drugą małżonką lidera Ich Troje, czyli Mandaryną. Marta Wiśniewska również dała piosenkarzowi dwoje dzieci. Anna Świątczak i Mandaryna zbliżyły się do siebie właśnie dzięki pociechom. A jaki mają kontakt z Polą Wiśniewską?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Mandaryna - tak szczerze jeszcze nie było.
Cykl "Bliżej Gwiazd" powraca. Tym razem gościliśmy u Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, która w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim małym raju, życiu w patchworkowej rodzinie, kobiecości i samoakceptacji, która w świecie wyidealizowanych mediów społecznościowych nigdy nie była tak trudna.

Anną Świątczak pokazała córki. Pola Wiśniewska zareagowała na ich wspólne zdjęcie

Anna Świątczak występuje ze starszą córką. Etiennette śpiewa na koncertach mamy oraz taty. Dziewczyna zareagowała na zdjęcie, które opublikowała Anna Świątczak. Wokalistka zażartowała ze strojów, które nosi z córkami.

"Fajni ludzie ubierają się na czarno. Im wyższa temperatura, tym bardziej. Gorące pozdrowienia" - napisała artystka.

"Takie ich troje to spoko" - oceniła Etiennette Wiśniewska.

Pola Wiśniewska postanowiła dołożyć kilka słów od siebie i skomentowała post Anny Świątczak krótkim stwierdzeniem. "Taka prawda" - zauważyła. 

"Ten sam team" - dodała mama Etiennette i Vivienne Wiśniewskich.

Jak widać była i obecna żona Michała Wiśniewskiego chętnie się ze sobą kontaktują, nie tylko w mediach społecznościowych. Anna Świątczak występuje solo, ale również zdarza się jej koncertować z Ich Troje, więc jeździ w trasy z Michałem Wiśniewskim i z pewnością widuje jego żonę. Córki artystki biorą aktywny udział w życiu patchworkowej rodziny.

Żony Michała Wiśniewskiego. Jaką relację stworzyła Anna Świątczak i Mandaryna?

Mandaryna i Anna Świątczak w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl opowiedziały o wyjątkowej relacji, jaką stworzyły po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Artystki uznały, że uda im się wypracować kontakty pełne wzajemnego szacunku. Zrobiły to przede wszystkim z myślą o dzieciach, ale po czasie zauważyły, że dobrze czują się też w swoim towarzystwie, choć przyjaźnią nie mogą nazwać swojej relacji.

- Uważam, że dobre relacje zbudowaliśmy razem. Zawdzięczamy je sobie samym, nie tylko Michałowi. On jest wspólnym podmiotem, który nas w pewnym momencie życia połączył, ale nie zmusza nas do jakichś znajomości. Ze wszystkich jego byłych żon, najbliżej mi jest do Ani. Patrzymy podobnie na wiele rzeczy, mamy podobne poczucie humoru. Utrzymujemy relację koleżeńską. Jestem też szczęśliwa, że Vivienne, córka Ani znalazła swoją drogę taneczną. Chodzi na zajęcia do mojej szkoły tańca i tam się rozwija. Jestem z tego bardzo dumna. Cieszę się, że nam zaufała i poszła drogą, którą wydeptała Fabienne i Xavier - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Wraz z piątym małżeństwem Michał Wiśniewski wprowadził do rodziny żonę Polę, ich dwóch synów oraz czwórkę dzieci ukochanej. To kolejne wyzwanie. Jak Mandaryna dogaduje się z nową żoną byłego męża?

- Kibicuję im, ale nie uczestniczę w ich życiu. Zdarza się, że jestem u nich, czy oni do nas przyjeżdżają, ale to nie są zaciśnięte relacje. Darzymy się życzliwością. Nie mamy się o co kłócić. Widzę szczęście Michała — zapewniała jakiś czas temu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości