Pola Wiśniewska zdradziła, ile przytyła w ciąży. Czuje się piękna pomimo dodatkowych kilogramów

Pola i Michał Wiśniewscy
Pola Wiśniewska opowiedziała o porodzie
Źródło: MWMEDIA
Pola Wiśniewska napisała prawdziwy manifest. Wykorzystała do tego social media, apel poniósł się więc w świat. "Nie pozwólmy, by system podziałów i osądów sprawił, że czujemy się odizolowane" — apeluje żona gwiazdora i stara się być w tym względzie przykładem dla innych młodych mam. Pomimo dodatkowych kilogramów.

Pola Wiśniewska wprost opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej ciało po ostatnim porodzie. Influencerka ma w tym względzie spore doświadczenie, postanowiła więc zabrać głos, by wzniecić debatę o postrzeganiu kobiet w czasie połogu. Okazuje się bowiem, że nie tylko otoczenie, ale i młode mamy zaskoczone są tym, jak wygląda ich ciało w chwilę po porodzie.

"Wszystko o moim starym". Robert De Niro o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb, Kim Cattrall
Źródło: "Co Za Tydzień"

Pola Wiśniewska rodziła siłami natury

Zaledwie dwa miesiące temu Pola i Michał Wiśniewscy powitali na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Teraz kiedy emocje po porodzie nieco opadły, a młoda mama wraca do sił, postanowiła podzielić się szczegółami jego przebiegu. Okazuje się, że wśród sześciu porodów, które przeszła w życiu Pola Wiśniewska, ten ostatni wcale nie był najłatwiejszy.

"To był wbrew pozorom dla niej bardzo trudny poród" - wyznał Michał Wiśniewski w wywiadzie dla "Plejady".

Pola Wiśniewska postanowiła odnieść się do tematu nieco bardziej szczegółowo za pomocą mediów społecznościowych. W odpowiedzi na pytanie obserwatorów ujawniła, że rodziła siłami natury.

"Nie będę ani zachwalać, ani odradzać. To bardzo indywidualne. Dla mnie ciąża była ciężka z wielu powodów, a poród najgorszy ze wszystkich, ale to przecież nie jest regułą" - napisała na Instagramie.

Pola Wiśniewska — Instagram
Pola Wiśniewska o ciąży
Pola Wiśniewska — Instagram

Pola Wiśniewska zaapelowała do matek

Pola Wiśniewska postanowiła też pójść za trendem i otwarcie mówić o niedogodnościach związanych z ciążą, w tym również o przybraniu na wadze. Wprost zdradziła, jakie są jej doświadczenia w tym zakresie.

"W tej ciąży przytyłam najwięcej. 17 kg. Teraz, 1,5 miesiąca po porodzie, zostało mi +3 kg. Jakie to ma znaczenie? Moja Waga nie definiuje mnie jako matki, ani kobiety" — twierdzi.

Żona Michała Wiśniewskiego dobrze zdaje sobie sprawę, jak to jest ciągle być ocenianą i porównywaną. Jak twierdzi, niedościgłe wzory, kreowane w social mediach tworzą kompleksy, które są nam w ogóle niepotrzebne.

"Bądźmy z siebie dumne takimi, jakie jesteśmy. Otoczenie się zachwyca naszymi ciążowymi krągłościami, ale nie daje już zgody na to, co się dzieje z naszymi ciałami po porodzie. Nagle cudowny brzuch staje się źródłem wstydu. To jest sprawiedliwe? Nie pozwólmy, by system podziałów i osądów sprawił, że czujemy się odizolowane. Jesteśmy piękne z naszą wagą, rozstępami, zwiotczałą skórą, cellulitem itd. Nie zapominajmy o tym" — zaapelowała.

Pola Wiśniewska — Instagram
Pola Wiśniewska — ile przytyła w ciąży?
Pola Wiśniewska — Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości