Poruszający apel Shakiry. Jej dzieci są prześladowane

Shakira wydała poruszający apel
Shakira błaga o spokój dla swoich dzieci
Źródło: Getty Images Europe
Shakira w poruszającym apelu zwróciła się do paparazzi i dziennikarzy. Ci od dłuższego czasu mają zakłócać spokój jej rodziny, uniemożliwiając normalne życie. Cierpią na tym głównie dzieci wokalistki, które nie mogą czuć się bezpieczne nawet po przeprowadzce do innego kraju. Shakira prosi o zrozumienie.

Shakira wyznała niedawno, że jej dzieci - Milan i Sasha - cierpią z powodu skandalu, w który zamieszani są ich rodzice. Za nimi trudny rok w Barcelonie. Wraz z przeprowadzką do Miami, rodzina miała nadzieję na nowy początek. Niestety, jak na razie nie zaznali tam spokoju. Wokalistka postanowiła podzielić się swoimi emocjami i wyrzucić z siebie wszystko, co ją trapi w obszernym apelu na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

100-lecie Warner Bros. Paweł Deląg o próbie wejścia na premierę "Wejścia Smoka"
Jak się okazuje, Paweł Deląg nigdy nie widział kultowej produkcji z rodziny Warner Bros., jaką z pewnością jest "Wejście Smoka". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o próbie dostania się na premierowy pokaz, która jednak zakończyła się fiaskiem! Dopiero na wydarzeniu celebrującym 100-lecie Warner Bros. Paweł Deląg postanowił obejrzeć tę klasykę kina.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Shakira błaga o spokój dla swoich dzieci

Wokalistka wyznała, że widok, jak jej dzieci cierpią z powodu presji mediów, łamie jej serce. Milan i Sasha do tej pory nie mogli liczyć nawet na spokojny powrót do domu po lekcjach. Na każdym kroku mogły spotkać paparazzi, którzy chcieli zrobić zdjęcia i wypytać ich o życie prywatne rodziny. Shakira tłumaczyła, że jej dzieci, jak każde inne, mają prawo do prywatności i spokoju, a ich zdrowie psychiczne jest dla niej najważniejsze. Dlatego zaapelowała do dziennikarzy i mediów, aby uszanowali prywatność jej dzieci i nie nękali ich w żaden sposób. Podkreśliła też, że jest świadoma, że jako osoba publiczna musi znosić ciężar bycia pod stałą obserwacją i kontrolą mediów, ale jej dzieci nie powinny być ofiarą tego wszystkiego.

"Teraz, gdy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, gorąco proszę media w imieniu moich dzieci o poszanowanie ich prawa do prywatności. Błagam was, abyście powstrzymali się od podążania za nimi do wyjścia lub wejścia do szkoły, czekania na nich pod drzwiami naszego domu lub gonienia ich, gdy idą na zajęcia pozalekcyjne i rekreacyjne, jak to miało miejsce każdego dnia w Barcelonie, gdy fotografowie próbowali uzyskać lepsze ujęcia" - brzmi fragment wpisu.

Ponadto podkreśliła, że apeluje do mediów nie jako gwiazda, ale przede wszystkim jako matka.

"Zwracam się z tą prośbą już nie jako artystka, ale jako matka, która chce chronić i dbać o dobrostan psychiczny i emocjonalny swoich dzieci, aby mogły wieść zdrowe i szczęśliwe życie, na jakie zasługuje każde dziecko" - podkreśliła.

Hiszpańskie media donoszą, że w związku Gerarda Pique nie dzieje się dobrze

W hiszpańskich mediach szeroko porusza się obecnie temat rzekomych kłopotów w związku Gerarda Pique z jego nową partnerką. Według doniesień, powodem tych trudności jest romans 24-letniej Clary Chia, która miała zdradziż piłkarza z jego własnym trenerem, Pepem Guardiolą. Media twierdzą, że para poznała się przypadkiem podczas odprowadzania dzieci do szkoły.

Niektóre źródła spekulują, że zdrada Clary Chia jest zemstą za zdradę, którą Gerard Pique miał jej wyrządzić z młodą prawniczką. Wiele osób uważa, że nowa partnerka piłkarza odeszła do innego mężczyzny z powodu presji i agresywnych komentarzy, jakie otrzymuje ze strony fanów jego byłej partnerki, Shakiry.

Mimo że spekulacje te nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron, media nadal żywo interesują się tą sprawą, a internauci komentują ją na forach dyskusyjnych i w mediach społecznościowych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości