Prawnicy Brada Pitta odpowiadają na oskarżenia Angeliny Jolie o duszenie ich syna

Brad Pitt odpiera zarzuty Angeliny Jolie
Brad Pitt odpiera zarzuty Angeliny Jolie
Źródło: FilmMagic
W ostatnich dniach znów głośno jest o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie. Na jaw miały wyjść dokumenty potwierdzające agresywne zachowania aktora i jego problemy z alkoholem. Teraz prawnicy gwiazdy zabrali głos i zaznaczyli, że to Angelina Jolie specjalnie "ubarwia" tę historię.

W 2016 r. Angelina Jolie złożyła do sądu pozew o rozwód z winy Brada Pitta. Jako powód przedstawiła dokumenty poświadczające o jego agresywnym zachowaniu i problemach z używkami, w tym z alkoholem. Aktorka domagała się również wyłącznej opieki nad szóstką dzieci — trojgiem biologicznych i trojgiem adoptowanych.

Leon Myszkowski w ogniu pytań
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Brad Pitt i Angelina Jolie - rozwód

Ostatecznie najgłośniejsza para Hollywood rozwiodła się dopiero w 2019 r. Zagraniczne media podawały, że sytuacją kulminacyjną w podjęciu decyzji o rozwodzie miała być rodzinna kłótnia w samolocie.

Dziennikarze serwisu Page Six dotarli we wtorek do pozwu złożonego przez Angelinę Jolie przeciwko aktorowi. Dokładnie została w niej opisana sytuacja z 2016 roku. Wtedy to Brad Pitt pod wpływem alkoholu miał pokłócić się z ówczesną żoną, uderzyć jedno z dzieci a drugie miało być przez niego podduszane.

Akor miał ponadto oblewać członków rodziny alkoholem, a gdy Angelina Jolie chciała powstrzymać partnera, przytrzymując go za plecy, ten z hukiem upadł na siedzenie samolotu, raniąc kobietę.

"Aby strząsnąć Jolie z pleców, Pitt rzucił się do tyłu na jedno z siedzeń w samolocie. Zranił tym Jolie w plecy i łokieć [...]. Dzieci poderwały się i zaczęły bronić jedno drugiego. Zanim sytuacja się uspokoiła, Pitt złapał za gardło jedno z dzieci, a drugie uderzył w twarz. Niektóre dzieci błagały go, aby przestał" - można przeczytać w pozwie.

Prawnicy Brada Pitta reagują na doniesienia o duszeniu

Na te doniesienia zareagowali prawnicy Brada Pitta. W oświadczeniu przesłanym stacji CNN napisali, że Angelina Jolie często zmieniała zeznania, dlatego ich prawdziwość poddali w wątpliwość.

"Historia Jolie jest ubarwiana za każdym razem, gdy jest opowiadana. Wciąż dodaje do swej narracji nowe, bezpodstawne tezy. Brad zaakceptował fakt, że będzie musiał ponieść odpowiedzialność za czyny, które popełnił, ale na pewno nie za to, czego nigdy nie zrobił. Te nowe domysły są kompletnym kłamstwem" - czytamy.

Całe to zdarzenie zostało zbadane przez FBI, które nie wykryło nieprawidłowych zachowań, ani przemocowych sytuacji. Nikomu nie postawiono zarzutów, a zeznania świadków były jednoznaczne. Teraz prawnicy aktora uważają, że Angelina Jolie celowo chce wywołać wokół tej sprawy zamieszanie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości