Quentin Tarantino ponownie został ojcem. Dużo młodsza partnerka reżysera urodziła drugie dziecko

Quentin Tarantino i Daniella Pick ponownie zostali rodzicami
Quentin Tarantino i Daniella Pick ponownie zostali rodzicami
Źródło: Getty Images
Quentin Tarantino i jego 20 lat młodsza partnerka Daniella Pick doczekali się drugiego dziecka. Reżyser wziął ślub z izraelską wokalistką w 2018 roku.

Quentin Tarantino to reżyser, który ma na swoim koncie najpopularniejsze filmy. Jego produkcje albo się kocha, albo nienawidzi. Mimo to trzeba przyznać, że wyjątkowa pomysłowość i niespotykany kunszt sprawiają, że twórca zaliczany jest do panteonu najlepszych reżyserów na świecie.

Quentin Tarantino drugi raz został ojcem

Pierwsze dziecko pary - syn Leo - przyszedł na świat w 2020 roku. W lutym 2022 roku 59-letni Quentin Tarantino i jego 38-letnia żona Daniella Pick poinformowali, że kobieta ponownie jest w ciąży. Kolejna pociecha, tym razem córka, przyszła na świat 2 lipca.

Daniella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają, że 2 lipca 2022 r. Daniella urodziła córeczkę, młodszą siostrę Leo, ich pierwszego dziecka
- tak brzmi oświadczenie, które opublikował serwis people.com.

Quentin Tarantino i Daniella Pick poznali się w 2009 roku, kiedy to reżyser promował swój nowy film "Bękarty wojny". Osiem lat później, w czerwcu 2017 roku, para ogłosiła zaręczyny. Niedługo później stanęli na ślubnym kobiercu. Daniella Pick jest izraelską wokalistką, córką piosenkarza i autora tekstów Svicka Picka.

Daria Ładocha po premierze "Elvisa". "Takie filmy są potrzebne"
Daria Ładocha była jedną z gwiazd, która zjawiła się na uroczystej prapremierze filmu "Elvis" w warszawskim kinie Helios. Gwiazda nie ukrywała, że najnowsza produkcja wytwórni Warner Bros. Pictures wywołała u niej ogromne emocje, a nawet płacz.

Quentin Tarantino - kariera

Quentin Tarantino jest amerykańskim reżyserem, scenarzystą i aktorem, który urodził się w 1963 roku. Zadebiutował, tworząc scenariusze do dwóch filmów: "Urodzeni mordercy" i "Prawdziwy romans". Oba sprzedał, zdobywając pieniądze na swoją pierwszą produkcję - "Wściekłe psy".

Popularność przyniosły mu filmy gangsterskie, które swoją prześmiewczą stylistyką, długimi dialogami i brutalnością zjednały sobie serca widzów. Do najpopularniejszych produkcji Quentina Tarantino należą: "Pulp Fiction", "Kill Bill", "Bękarty Wojny" oraz "Pewnego razu... w Hollywood".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: People

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości