Sebastian Fabijański jest szantażowany? Wydał oświadczenie

Sebastian Fabijański powiedział, że jest szantażowany
Sebastian Fabijański powiedział, że jest szantażowany
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Sebastian Fabijański wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że od pewnego czasu jest szantażowany. Aktor zapowiedział, że zamierza zgłosić sprawę do prokuratury i zaapelował jednocześnie do internautów, by nie mieszali w tę sprawę matki jego dziecka, czyli Maffashion.

Sebastian Fabijański w ostatnim czasie był dużo mniej aktywny w mediach społecznościowych. Aktor wycofał się nieco z życia publicznego i zaangażował się w sprawy prywatne. Teraz okazuje się, że gwiazdor od dłuższego czasu ma problemy, o których poinformował właśnie fanów za pomocą swojego Instagrama.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Sebastian Fabijański jest szantażowany? "Sprawa idzie do prokuratury"

Sebastian Fabijański nieoczekiwanie wydał oświadczenie za pomocą InstaStories. Aktor użył czerwonego, przykuwającego uwagę tła i napisał, że jest "szantażowany i zastraszany". Gwiazdor nie zdradził szczegółów sytuacji, ale zapowiedział, że jeśli poczuje się na siłach, kiedyś o wszystkim opowie.

"Cześć. W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie... Nie wydarzy się, nie była to tez promocja filmu "inni ludzie". Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej" - zaczął swój wpis.

Artysta przy okazji zaznaczył, że nie zostawi tej sytuacji i zamierza zgłosić się do prokuratury. Do tego samego zachęcił innych, którzy mają podobny problem.

"Dziś chciałbym tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeżeli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie, kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę" - kontynuował.

czt_elvispremiera_krupinska-zwiazek
Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion

Sebastian Fabijański przy okazji swojego oświadczenia przeprosił też swoich najbliższych, którzy są ofiarami internetowego hejtu. Tym samym zaapelował, by hejterzy przestali pisać obraźliwe komentarze w stosunku co do jego partnerki i jednocześnie matki jego dziecka, Maffashion. Niedawno w sieci pojawiło się wiele plotek na temat tego, że para przeżywa kryzys. Sebastian Fabijański zapowiedział, że niedługo razem z blogerką wszystko wyjaśnią.

"Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem. Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego, a o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy" - zakończył.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości