Gwiazdy

Harry Styles odwołał koncert w Kopenhadze. Powodem strzelanina w centrum handlowym

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
people.com
Harry Styles odwołuje koncert w Kopenhadze. Powodem strzelanina

W niedzielę 3 lipca w centrum handlowym w Kopenhadze doszło do śmiertelnej w skutkach strzelaniny. Tego wieczoru w pobliskiej hali rozrywkowej miał się odbyć koncert wokalisty Harry'ego Stylesa.

Harry Styles to brytyjski wokalista i tekściarz, który od jakiegoś czasu spełnia się również jako aktor. Jego kariera rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy został członkiem jednego z najpopularniejszych boys bandów One Direction. Od 2016 roku artysta stawia na karierę solową. Harry Styles zachwyca stylizacjami. Artysta stawia na ubrania neutralne płciowo, toteż niekiedy można zobaczyć go w butach na wysokich obcasach czy w sukienkach, które łączy z elementami stereotypowo uznawanymi za męskie.

Strzelanina w centrum handlowym w Kopenhadze

W niedzielę 3 lipca w godzinach popołudniowych w jednym z kopenhaskich centrów handlowych doszło do strzelaniny. Sprawca wtargnął do budynku i strzelał do przypadkowych ofiar. Zdaniem duńskich funkcjonariuszy, w tym momencie nic nie wskazuje na to, by incydent miał charakter ataku terrorystycznego.

"Nic nie wskazuje na to, byśmy mieli do czynienia z aktem terroru. Wybór celów nie był motywowany płcią ani innymi względami" - powiedział podczas konferencji prasowej inspektor Soren Thomasse.

Na razie nie są znane motywy sprawcy czy szczegóły jego działań. Policja poinformowała, że schwytała 22-letniego uzbrojonego mężczyznę, który prawdopodobnie jest poszukiwanym napastnikiem. Na ten moment śmierć poniosły trzy osoby, kilka jest w stanie ciężkim.

Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Harry Styles odwołał koncert w Kopenhadze

Harry Styles jest artystą, którego popularność już dawno przekroczyła granice Wielkiej Brytanii. Wokalista w niedzielę miał zagrać koncert w stolicy Danii. Wydarzenie miało odbyć się niedaleko centrum handlowego, w pobliskiej hali Royal Arena w ramach wyczekiwanej trasy Love On Tour. Harry Styles opublikował wpis, w którym wyraził współczucie ofiarom oraz rodzinom osób, które poniosły śmierć.

Uwielbiam to miasto. Ludzie są tacy ciepli i pełni miłości. Jestem zdruzgotany z powodu ofiar, ich rodzin i wszystkich cierpiących. Przykro mi, że nie mogliśmy być razem. Proszę, opiekujcie się sobą. H

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: people.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości