Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała z prezentem na 50. urodziny męża. Co dostanie?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Radosław Majdan zbliża się do 50. Co dostanie w prezencie od żony?

Radosław Majdan zbliża się do pięćdziesiątki. Ten symboliczny wiek osiągnie 10 maja. Z okazji urodzin ukochanego Małgorzata Rozenek-Majdan nie oszczędzała na prezentach. Prezenterka zorganizowała dla męża luksusową niespodziankę. Przy okazji spełni marzenie partnera.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, co przygotowała dla męża na 50. urodziny. Małżonkowie potrafią siebie zaskakiwać i wręczać oryginalne prezenty. W tym roku prezenterka postanowiła obdarzyć Radosława Majdana cudownymi chwilami we dwoje. Para zapakowała swoje walizki i wyruszyła na lotnisko. Dokąd się udali?

Radosław Majdan kończy 50 lat. Co dostał w prezencie od żony?

Małgorzata Rozenek-Majdan chciała spełnić jedno z największych marzeń swojego męża. Zakochani spędzą przygodę w Stanach Zjednoczonych.

"Z samego rana wylatujemy do Miami. Radosław obchodzi swoje okrągłe urodziny, a my kochamy Formułę 1. Tak jak niektórzy zdobywają koronę świata, to my chcemy zdobyć różne tory, na których Formuła 1 się odbywa. I dlatego w ramach prezentu zabieram mojego męża na wyścig Formuły 1 i na spotkanie z Lewisem Hamiltonem, którego uwielbiamy" - wyjawiła żona Radosława Majdana w rozmowie z "Jastrząb Post".

Lot, pobyt w hotelu w Miami i bilet na Formułę 1 to spory wydatek. Jednak małżonkowie chętnie robią sobie kosztowne prezenty. "Perfekcyjna Pani Domu" na swoje 40. urodziny otrzymała od ukochanego nowego Mercedesa.

"Zaczynamy z Małgosią świętować moje urodziny. #będziegrubo" - napisał podekscytowany Radosław Majdan na Instagramie. Zdjęcie poniżej.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny bliskich?

Miesiąc po urodzinach Radosława Majdana świętować będzie jego syn. Henio 10 czerwca skończy dwa lata. Zanim to nastąpi w rodzinie Małgorzaty Rozenek-Majdan jeszcze sporo okazji do celebrowania. Jej syn Tadeusz urodził się 24 maja, a Stanisław 4 czerwa. Z kolei prezenterka przyszła na świat 1 czerwca. Tego dnia skończy 44 lata. Co planuje na ten intensywny urodzinowy czas?

"Ja muszę otrząsnąć się z urodzin mojego męża, gdzie lecimy na kilka dni, ponieważ nie chcemy zostawiać dzieci na długo, więc prawie tyle, ile jesteśmy w podróży, tyle będziemy na miejscu. To będzie szybki wyjazd jak na zmianę stref geograficznych. Ale prosto z lotniska jedziemy na imprezę i na spotkanie z przyjaciółmi. Dopiero wtedy zacznę planować urodziny reszty rodziny" - oznajmiła w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości