Radosław Majdan szczerze o byłych żonach. "Każde z tych małżeństw czegoś mnie nauczyło"

Radosław Majdan
Radosław Majdan niedługo kończy 50 lat. Zdecydował się na podsumowanie wszystkich związków
Źródło: MW MEDIA
Radosław Majdan 10 maja będzie świętował 50. urodziny. Z tej okazji zdecydował się na udzielenie szczerego wywiadu, w którym podsumował swoje poprzednie małżeństwa, karierę piłkarską i ojcostwo. Jak odnajduje się w perfekcyjnej rzeczywistości?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to jedno z najbardziej medialnych małżeństw w Polsce. Z chęcią i dumą pokazują swoją codzienność z niebywałą dokładnością. Sportowiec w rozmowie z magazynem "Party" wyjaśnił, jakie ma plany na przyszłość. 

Radosław Majdan szczerze o Małgorzacie Rozenek i 50. urodzinach 

Piłkarz w wywiadzie opowiedział, że musiał zmienić swoje urodzinowe plany. Początkowo myślał o dużej i hucznej imprezie w klubie dla dziesiątek znajomych, jednak zrezygnował z niej ze względu na wojnę w Ukrainie. Jak twierdzi, w obliczu wielkiej tragedii nie mógłby się całkowicie odprężyć i zapomnieć o tym, co dzieje się na świecie. Wyznał jednak, że Małgorzata Rozenek-Majdan zaplanowała mu wyjazd niespodziankę. Wspólnie obejrzą wyścigi Formuły 1. w Miami. 

Radosław Majdan zdecydował się także na skomentowanie swojej obecnej relacji z Małgorzatą Rozenek-Majdan. 

"Szybko znaleźliśmy wspólny język, śmialiśmy się z tych samych żartów. W trzecim dniu znajomości powiedziałem Małgosi, że ją kocham, bo w drugim by mi nie uwierzyła. To, co się między nami zadziało, było niewiarygodne. Wiedziałem, że to jest ta osoba. Pamiętam naszą pierwszą randkę. Pojechałem po nią wystrojony, a Małgosia wyszła w dżinsach, luźnej bluzie i skwitowała: 'Przecież to nie randka!'. Potem zaproponowała, żebyśmy pojechali do mnie (...) Siedzieliśmy, jedliśmy kolację i śmialiśmy się przez kilka godzin. Nawet przez moment nie było niezręcznie" - wyznał.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Radosław Majdan o byłych partnerkach

Sportowiec od lat jest obecny w polskim show-biznesie, jednak nie zawsze cieszył się perfekcyjnym wizerunkiem. Przez długi czas nazywano go skandalistą i doszukiwano się wielu przewinień z jego udziałem. Radosław Majdan po wielu latach zdecydował się na szczerość i skomentował byłe małżeństwa i zakończone dawno relacje. 

"Każde z tych małżeństw czegoś mnie nauczyło. I każde z nich jest zamkniętym rozdziałem. Już dawno jestem w innym świecie. Moja rodzina wypełnia mi całe życie, nie mam potrzeby rozpamiętywania przeszłości, zastanawiania się, czy jej żałuję, czy nie. Przecież mówienie o tym nie sprawi, że będę mógł coś zmienić. Kiedy mój syn się do mnie uśmiecha, wiem, że wszystkie zdarzenia z mojego życia prowadziły właśnie do tej chwili. Warto było czekać. Mam nadzieję, że obie moje byłe żony są lub będą równie szczęśliwe jak ja jestem teraz w moim małżeństwie. (...) Wbrew temu, co się o mnie mówiło, wartościami, którymi kierowałem się w życiu, zawsze były szczerość i prawda. Nawet jeśli popełniłem jakieś błędy, to nie zrobiłem tego z premedytacją. Nie wynikały one z mojej złej woli ani z chęci zrobienia komuś przykrości. Wierzę, że energia świata lub - jak kto woli - karma zawsze do nas wraca" - wyznał piłkarz.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości