Radosław Pazura nie chce zagrać z żoną. "Mam tremę"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Radosław Pazura nie chce zagrać z żoną na scenie

Radosław Pazura w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznał, czy chciałby zagrać z żoną w jednym projekcie. Jak się okazało, aktor ma co do tego pewne obawy. "Ja przy niej wymiękam" - powiedział.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka tworzą jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Są razem od ponad 30 lat, jednak rzadko mówią o swoim życiu prywatnym. Para poznała się na łódzkiej filmówce. Niedługo później byli już w związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu
Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu

Radosław Pazura i Dorota Chotecka — historia miłości

W 2003 r. zakochanych spotkało tragiczne wydarzenie. Radosław Pazura miał poważny wypadek samochodowy. Razem z nim podróżowali również aktor i model Waldemar Goszcz, który prowadził samochód oraz muzyk Filip Siejka.

Zderzenia z innym samochodem nie przeżył kierowca Waldemar Goszcz, znany wówczas z roli Adama w serialu "Adam i Ewa", a Radosław Pazura został poważnie ranny.

Jakiś czas temu Dorota Chotecka w rozmowie z "Vivą!" powiedziała:

"To był szalenie trudny czas. Cztery miesiące w szpitalu, potem pół roku rekonwalescencji. Wszystko było na mojej głowie, Radek powoli dochodził do siebie. Miał czas na przemyślenia o swoim życiu, o nas" - wyznała.

To właśnie wtedy para przeszła przemianę duchową. Postanowili się pobrać jeszcze w tym samym roku, a w 2007 r. na świecie pojawiła się ich córka Klara Maria.

Radosław Pazura boi się zagrać z żoną na scenie

Małżeństwo od tego czasu tworzy szczęśliwą rodzinę. Para często mówi w mediach o swoim uczuciu. Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl Radosław Pazura wyznał, że bałby się zagrać z żoną w jednym projekcie, ponieważ jest lepszą aktorką.

- Nie, ja się boję, bo moja żona jest genialna, ja przy niej wymiękam, mam tremę wtedy. W trakcie pandemii próbowaliśmy coś zrobić razem, mieliśmy wspaniałego reżysera, ale przerwaliśmy te próby. Też nie mieliśmy funduszy na to, żeby to dale kontynuować, a były potrzebne i zawiesiliśmy to na kołku, ale to nie znaczy, że nie wrócimy do tego, jak ja popracuję bardziej nad swoim aktorstwem i dorównam żonie i pojedziemy w Polskę, albo w świat — powiedział aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości