Radosław Pazura zabrał żonę na kawę... do Gdyni. "Jedziemy na randkę"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Radosław Pazura zabrał żonę na randkę do Gdyni

Radosław Pazura i Dorota Chotecka tworzą jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Są razem od ponad 30 lat, jednak rzadko mówią o swoim życiu prywatnym. Tym razem Radosław Pazura zrobił wyjątek i w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział, co dla niego jest kluczowe w dobrym związku.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka poznali się na łódzkiej filmówce. Niedługo później byli już w związku. W 2003 r. zakochanych spotkało tragiczne wydarzenie. Radosław Pazura miał poważny wypadek samochodowy. Razem z nim podróżowali również aktor i model Waldemar Goszcz, który prowadził samochód oraz muzyk Filip Siejka.

Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni
Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni

Radosław Pazura i Dorota Chotecka — związek

Zderzenia z innym samochodem nie przeżył kierowca Waldemar Goszcz, znany wówczas z roli Adama w serialu "Adam i Ewa", a Radosław Pazura został poważnie ranny.

Jakiś czas temu Dorota Chotecka w rozmowie z "Vivą!" powiedziała:

"To był szalenie trudny czas. Cztery miesiące w szpitalu, potem pół roku rekonwalescencji. Wszystko było na mojej głowie, Radek powoli dochodził do siebie. Miał czas na przemyślenia o swoim życiu, o nas" - wyznała.

To właśnie wtedy para przeszła przemianę duchową. Postanowili się pobrać jeszcze w tym samym roku, a w 2007 r. na świecie pojawiła się ich córka Klara Maria.

Radosław Pazura o zwariowanej randce

Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską Radosław Pazura powiedział o swoim związku. Aktor wrócił wspomnieniami do momentu, kiedy zaproponował żonie pójście na kawę, na drugim końcu Polski.

- Jestem taką duszą romantyczną. Powiedziałem do żony:

- Jedziemy dzisiaj na kawę,

- No przestań, ale gdzie?

- Do Gdyni

- No chyba zwariowałeś!

I pojechaliśmy. A że lubimy ze sobą rozmawiać, to tę podróż wykorzystaliśmy na maksa, lubimy być ze sobą. Chyba na tym polega miłość, że nad nią się pracuje i trzeba ją okazywać na różne sposoby, cały czas i to jest chyba najtrudniejsze, bo po pewnym czasie wpada się w rutynę i później ta miłość gdzieś tam gaśnie. To wymaga pracy — powiedział.

Radosław Pazura zaznaczył, że budowanie relacji jest trudne nie tylko, kiedy dwie osoby wykonują ten sam zawód, ale w każdej innej sytuacji również.

- Myślę, że miłość i uczucia, które są częścią tej miłości, ale nie są jej sensem i istotą w każdej relacji, są bardzo trudne i nie tylko w tym zawodzie, ale w każdym innym. To jest proste, ale nie łatwe — dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości