Rafał Collins jest po przeszczepie brody. Teraz pokazał efekty

Rafał Collins pokazał efekt po zabiegu medycyny estetycznej
Rafał Collins pokazał efekt po zabiegu medycyny estetycznej
Źródło: x-news
Rafał Collins to jeden z przedsiębiorczych braci, którzy zdobyli popularność w programach "Odjazdowe bryki braci Collins" czy "Azja Express". Mężczyzna pokonał swój kompleks. Zdecydował się na zabieg medycyny estetycznej i właśnie pokazał efekt po. Fani są zaskoczeni, że coś takiego można uzyskać. Zobaczcie, jak teraz wygląda Rafał Collins.

Rafał Collins wybrał się do Turcji, aby przeszczepić brodę! Pokazał na Instagramie zdjęcie przed i po zabiegu. Podzielił się też wrażeniami oraz z chęcią odpowiadał fanom na nurtujące ich pytania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?
Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?
Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?

Rafał Collins jest po zabiegu medycyny estetycznej

Rafał Collins pochwalił się nowym zdjęciem, na którym zaprezentował swoją nową brodę. Mężczyzna otrzymywał pytania od fanów na temat tego, czy poleca wykonać przeszczep brody. Sam pojechał w tym celu do Turcji.

"Regularnie pytacie, czy polecam przeszczep brody w Turcji, więc chciałbym wam zbiorczo odpowiedzieć, pokazując efekty po 12 miesiącach. Na drugim zdjęciu zobaczycie, jak to wyglądało przed zabiegiem. Myślę, że różnicę widać gołym okiem. A to, czego nie widać tu gołym okiem, to cała logistyka i opieka na miejscu. Organizacja zasługuje na 5 z plusem i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto taki zabieg choćby rozważa" - stwierdził.

Gwiazdor "Azji Express" zaskoczył część swoich fanów.

"Nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje! Niezły efekt!" - skomentował ktoś na jego profilu.

Nie wszyscy byli zachwyceni, ale Rafał Collins starał się odpowiedzieć na każdy komentarz. Dalsza część poniżej.

Fani ocenili efekt po zabiegu Rafała Collinsa

Niektórzy z obserwatorów Rafała Collinsa stwierdzili, że mężczyzna lepiej wyglądał przed, jednak uznali, że skoro potrzebował takiego zabiegu, to dobrze zrobił. Ktoś zwrócił uwagę na to, że gwiazdor powinien podkreślić, że przeszczep brody nie jest bezpieczny dla wszystkich.

"Ból przy znieczuleniu jest ogromny, po pobieraniu włosów pozostają puste białe ślady, nie nazywając tego bliznami. Nie mam zamiaru nikogo zniechęcać absolutnie, bo znam też osoby, które są bardzo zadowolone, tylko trzeba pamiętać, że przeszczepione włosy są na całe życie, bo są pobrane z potylicy. Czy to jest plus ? No nie do końca. Bo to znaczy, że tam skąd zostały pobrane, już nie odrosną i zawsze będą rzadsze i będzie widać różnicę pomiędzy gęstszymi obok" - napisał inny mężczyzna.

Rafał Collins od razu zareagował na taką uwagę.

Tak, znieczulenie mega bolesne, mówiłem o tym na pierwszym nagraniu po wyjściu z kliniki, reszta mnie nie dotyczy, mam mega gęste włosy na całej głowie, więc te brakujące grafty nie robią mi żadnej różnicy, gdybym nie był zadowolony, nawet za "sto baniek" bym nie dał takiego posta, u mnie to działa i jest super, ale jak komuś nie wyszło to szczerze współczuję
- odpisał.

Poniżej Rafał Collins z żoną.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości