Allan Krupa o relacji z ojcem. "Był dla mnie trochę obcy"

Allan Krupa opowiada o rodzicach
Allan Krupa opowiada o rodzicach
Źródło: Instagram @dziendobrytvn
Syn Edyty Górniak wystąpił w "Dzień Dobry TVN". Allan Krupa nadal żyje miłością do muzyki i spełnia się w tej roli. W wywiadzie opowiedział o tym, jakim obciążeniem jest bycie dzieckiem sławnej piosenkarki. Został zapytany również o to, jak wspomina swojego ojca, Dariusza Krupę.

Allan Krupa od pewnego czasu występuje w mediach jako Enso - artysta, który tworzy własną muzykę i stara się zbudować swój wizerunek od nowa, z dala od blasku swojej mamy Edyty Górniak. W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o swoim dzieciństwie i szybkim kursie dorastania.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Allan Krupa wspomina ojca. Mówi też o poglądach mamy

W wywiadzie dziennikarz zapytał młodego gwiazdora o to, jak wspomina czas, gdy jego ojciec Dariusz Krupa spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym, a cała ta sprawa przez długi czas była na świeczniku w mediach. Kiedy to się wydarzyło, Allan miał tylko 10 lat, a musiał udźwignąć duży ciężar.

Było to ciężkie przeżycie, ale mój ojciec nie wpłynął znacznie na moje życie, nie miałem do niego sentymentu, był dla mnie trochę obcy. Oczywiście cała ta sytuacja była wokół mnie, to jest przykład, gdzie nauczyłem się z błędów innego człowieka, bardzo ważna lekcja
- wyznał przed kamerami.

Z drugiej strony Allan Krupa mierzy się też z kontrowersjami wokół wypowiedzi jego mamy. Młody artysta zawsze podkreśla, że jest z niej dumny i szanuje jej poglądy.

"Po prostu ma swoje poglądy, tak jak miliardy ludzi na świecie i nie widzę sensu kogokolwiek krytykować za jego poglądy. Każdy niech sobie odbiera to, jak chce. Nie mówię, że się z nią we wszystkim zgadzam, bo też jesteśmy innymi ludźmi" - dodał w rozmowie.

Allan Krupa mieszka z ukochaną

Allan Krupa jest w związku. Jego wybranką jest 19-letnia influencerka Angelika Dziedzic, która zyskała ogromną popularność na TikToku. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" syn Edyty Górniak zdradził, że jest bardzo zakochany.

"Jesteśmy razem już rok, mieszkamy razem już jakiś czas i bardzo fajnie nam się układa. Szalejemy za sobą, więc tego zawsze szukałem" - wyznał.

Na stwierdzenie dziennikarza, że wydaje się być dojrzałym mężczyzną, Allan z pokorą odparł, że wcale się tak nie czuje i zamierza korzystać z młodości, ale ucząc się na błędach innych.

Mam 18 lat, więc nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem jakimś porządnym mężczyzną, co ma pracę i miliard rzeczy ogarniam, bo tak nie jest. Bawię się, chodzę na imprezy i chcę ten czas wykorzystać najbardziej, jak się da, oczywiście z granicami, bo wiadomo, że nie chcę sobie popsuć przyszłości przez zabawę w młodości
- zadeklarował.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Dzień Dobry TVN"

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @dziendobrytvn

podziel się:

Pozostałe wiadomości