Roksana Węgiel nie chce wracać do szkoły. "Sama myśl mnie załamuje"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Roksana Węgiel nie chce wracać do szkoły

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych nastoletnich polskich gwiazd. Teraz przed nią ostatni rok w klasie maturalnej i jak sama zaznaczyła na Instagramie, czeka ją dużo nauki. Jak pogodzi to z koncertowaniem?

Roksana Węgiel pojawiła się w mediach cztery lata temu. Wówczas wygrała edycję programu muzycznego dla dzieci, a jej kariera nabrała tempa. Niedługo później Roksana Węgiel została reprezentantką Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym zajęła pierwsze miejsce.

Roksana Węgiel o powrocie do szkoły

W międzyczasie na rynku pojawiły się jej pierwsze single, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nastolatka stała się idolką dla swoich rówieśników, którzy bacznie obserwowali jej działania. Od tego czasu piosenkarka stale koncertuje i pojawia się gościnnie w wielu programach.

Do tej pory Roksana Węgiel musiała łączyć pracę z nauką, a teraz przed nią ostatni rok w szkole średniej. Ostatnio na Instagramie zdecydowała się podzielić z fanami swoimi przemyśleniami.

Zobacz wideo:

Córka Pauliny Krupińskiej idzie do pierwszej klasy. "Kupiłam jej tablet do szkoły"
Córka Pauliny Krupińskiej idzie do pierwszej klasy. "Kupiłam jej tablet do szkoły" Córka Pauliny Krupińskiej niedawno skończyła 7 lat i już za niewiele ponad tydzień pójdzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Prezenterka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że dla wszystkich w domu są to wielkie emocje, a ona sama jest zachwycona rozwojem polskich szkół. W podstawówce, do której idzie mała Tosia, wszyscy uczniowie pracują bowiem... na tabletach. - Cieszę się w sumie, że szkoła stawia na takie rozwiązanie - powiedziała.

Roksana Węgiel zaczyna naukę w klasie maturalnej

Piosenkarka na krótkim wideo powiedziała:

"Jak wam mijają wakacje? Znaczy ostatnie dni wakacji w sumie... Powiem wam, że u mnie jest bardzo pracowicie. Wczoraj wróciłam z trasy, dziś miałam egzamin z fizyki, zdałam. Także są jakieś plusy" - powiedziała.

Dalej dodała:

"Uświadomiłam sobie przy okazji, że właśnie zaczynam maturalną klasę i będzie naprawdę ciężko. Także na pewno będzie dużo nauki, ale nie będę się teraz użalać nad sobą, jakoś damy radę. Wiecie, po prostu sama myśl mnie załamuje na ten moment, ale będzie dobrze" - powiedziała gwiazda.

Roksana Węgiel zrobiła również krótkie podsumowanie tegorocznych wakacji na Instagramie.

"Podsumowując wakacje... na pewno jedne z piękniejszych. Było bardzo koncertowo, dziękuję Wam za tyle cudownych spotkań, uwielbiam tę energię!!! Widzimy się na kolejnych koncertach" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości