Dorota Szelągowska zachwyciła wyglądem na ramówce TVN. Przeszła "totalną metamorfozę"

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska jak dziś wygląda?
Źródło: TVN
Dorota Szelągowska od dłuższego czasu trenuje pod okiem profesjonalnego trenera personalnego, co dokumentuje na Instagramie. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zaprezentowała zmienioną sylwetkę, pozując na ściance na ramówce TVN.

Dorota Szelągowska pojawiła się na imprezie ramówkowej TVN. Jesienią pojawi się nowy sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej". Tymczasem "totalną metamorfozę" przeszła sama prowadząca.

Dorota Szelągowska na ramówce TVN

Nowy sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej" zobaczymy na antenie TVN od 31 października. Wcześniej Dorota Szelągowska pojawiła się na imprezie ramówkowej TVN, aby promować swój program. Gwiazda postawiła na długą suknię w modnym, różowym kolorze z podłużnym rozcięciem odsłaniającym zgrabne nogi prezenterki oraz sandałki na obcasie.

Uwagę przykuła jednak nie stylizacja, a sylwetka córki Katarzyny Grocholi. Dorota Szelągowska przeszła sporą metamorfozę. Nowa figura to efekt wielu wyrzeczeń i ciężkich treningów. Gwiazda tak prezentowała się na ściance:

Jesienna ramówka TVN. Dorota Szelągowska
Jesienna ramówka TVN. Dorota Szelągowska
Jesienna ramówka TVN. Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA
Jesienna ramówka TVN. Dorota Szelągowska
Jesienna ramówka TVN. Dorota Szelągowska
Źródło: MW MEDIA
Mama Sandry Kubickiej wchodzi w branżę fitness. Chcą nagrać wspólny trening

Dorota Szelągowska wyciska ciężary pod okiem trenera

Dorota Szelągowska wyznała, że ma w planach totalną metamorfozę jeszcze w czerwcu. Prezenterka zdecydowała się podjąć stanowcze kroki, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Rozpoczęła ćwiczenia pod okiem wymagającego trenera personalnego. Stwierdziła też, że zamierza wprowadzić zmiany do dotychczasowych nawyków żywieniowych. O efektach swojej pracy nad wymarzonym ciałem gwiazda informuje fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niedawno podzieliła się zdjęciami, na których widać, jak Dorota Szelągowska walczy z ciężarami. Gwiazda dodała żartobliwy komentarz.

"[...] jakby co, to protipy z horrorów nie działają na trenerów. Nawet jak się człowiek nie rusza i nie mruga i nie oddycha, to i tak was widzą. I schowanie się pod matą do ćwiczeń też nie działa, choć zachęcałem do tego słowami - zobacz, jak mnie wcale nie widać" - napisała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości