Programy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jesienna ramówka TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nowymi prowadzającymi "Dzień Dobry TVN". Kiedy zobaczymy ich na antenie po raz pierwszy?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński od lat związani są ze stacją TVN. Duet poprowadzi program "Dzień Dobry TVN". Kiedy zadebiutują w tej roli?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan w TVN zaczynała swoją medialną karierę. W 2012 r. zadebiutowała jako prowadząca programu "Perfekcyjna pani domu", który osiągnął niebywały sukces. Później wraz z mężem Radosławem Majdanem stworzyli udany duet w programach "Azja Express" i "Iron Majdan". W ostatnich latach prezenterka była twarzą programu "Projekt Lady" oraz formatów TVN Style.

O tym, że bardzo chciałabym poprowadzić program śniadaniowy, poinformowała w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Celebrytce udało się spełnić to marzenie i stworzy w "Dzień Dobry TVN" duet z Krzysztofem Skórzyńskim. Dziennikarza mogliśmy ostatnio oglądać w programie "Mask Singer". Ze stacją TVN związany jest od 2006 roku. Na początku nagrywał materiały na żywo z Sejmu. Pracował też nad programem "Polska i świat". Później dołączył do redakcji "Faktów" TVN. Od września 2020 roku Krzysztof Skórzyński w stacji TVN24 prowadził swój autorski program publicystyczny "Sprawdzam". W "Mask Singer" ujawnił swój talent muzyczny.

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać
Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński na ramówce TVN

O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poprowadzą "Dzień Dobry TVN" poinformowano podczas imprezy zorganizowanej z okazji prezentacji jesiennej ramówki TVN. Nowi prowadzący "Dzień dobry TVN" poprowadzą wydanie programu już w najbliższy poniedziałek, 29 sierpnia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości