Gwiazdy

Simon Cowell z "Mam Talent!" dziękuje za Sarę James. "To wasz skarb narodowy"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Simon Cowell i Sara James

Simon Cowell zabrał głos na imprezie ramówkowej TVN, która odbyła się 25 sierpnia. Juror amerykańskiej wersji programu "Mam Talent!" wypowiedział się w samych superlatywach o polskiej wokalistce Sarze James, która bierze udział w talent show.

Już 3 września startuje nowa edycja programu "Mam Talent!". Z tej okazji na imprezie ramówkowej TVN wystąpił wyjątkowy gość. Juror, w amerykańskiej wersji programu, Simon Cowell jest zachwycony polską uczestniczką show - Sarą James.

Sara James w amerykańskim "Mam Talent!"

Sara James zaskoczyła polskich widzów i wzięła udział w castingu do 17. sezonu programu "America's Got Talent", czyli odpowiednika naszego "Mam Talent!" TVN. W trakcie przesłuchań Polka zachwyciła jury wykonaniem piosenki Billie Eilish. Przewodniczący jury Simon Cowell szczególnie wyróżnił 14-latkę, wciskając złoty przycisk. Dzięki temu młoda artystka ominęła kolejne etapy i od razu awansowała do półfinałów na żywo.

W półfinale Sara James zaśpiewała piosenkę Eltona Johna. Wokalistka po raz kolejny zachwyciła zarówno jurorów, jak i publiczność zgromadzoną w studio. Dostała owacje na stojąco, a Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel nie szczędzili jej komplementów. Także widzowie poznali się na talencie nastolatki i Sara James dostała się do finału "America's Got Talent".

Simon Cowell z "America's Got Talent" o Sarze James

Na imprezie ramówkowej TVN zaprezentowano zapowiedź nowego sezonu "Mam Talent!". Przedstawiono w niej historię jednej z uczestniczek, która wyrwała się z piekła wojny w Ukrainie. Głos zabrała też jedna z jurorek Agnieszka Chylińska. Jednym z gości na imprezie był także Simon Cowell, który połączył się z uczestnikami zdalnie. Przewodniczący jury amerykańskiego "Mam talent!" podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat udziału w show Sary James.

"Cześć Polsko! Przede wszystkim chciałbym wam podziękować za Sarę James. To wasz skarb narodowy"- wychwalał Sarę James, Simon Cowell.

Później juror dodał, że jest podekscytowany nową edycją polskiego "Mam Talent!".

"Wiem, że macie polską wersję 'Mam talent!'. Teraz już wiem na pewno, że Polska ma talent! Sam jestem częściowo Polakiem" - wyjaśnił Simon Cowell.

Zobacz wideo:

Simon Cowell pogratulował Polakom Sary James
Simon Cowell pogratulował Polakom Sary James Simon Cowell, Sara James Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości