Rebel Wilson o spotkaniu z Meghan Markle. "Nie była przyjazna"

Rebel Wilson o spotkaniu z Meghan Markle
Rebel Wilson o spotkaniu z Meghan Markle
Źródło: Getty Images
W najnowszym wywiadzie Rebel Wilson opowiedziała o spotkaniu z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. Aktorka zaznaczyła, że syn króla Karola III był miły, w przeciwieństwie do jego żony.

Książę Harry i Meghan Markle nie mają ostatnio dobrej passy, a wszystko przez serial dokumentalny o ich życiu i biografii brata księcia Williama "Ten drugi". Sussexowie mieli nadzieję, że po publikacjach serialu i książki opinia społeczna zmieni do nich nastawienie, jednak efekt jest wręcz odwrotny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Rebel Wilson o spotkaniu z księciem Harrym i Meghan Markle

Król Karol III i jego rodzina nie komentowali publicznie do tej pory tych doniesień, jednak gest ojca księcia Harry'ego był dość wymowny. Karol III odebrał synowi i jego małżonce posiadłość Frogmore Cottage, którą dostali w prezencie ślubnym od królowej Elżbiety II.

Gest ten według brytyjskiej prasy został odczytany, jako ukaranie księcia Harry'ego i jego żony za ich ostatnie poczynania i działanie na niekorzyść brytyjskiej rodziny królewskiej. Teraz oliwy do ognia dolała australijska aktorka Rebel Wilson, która w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim spotkaniu z księciem Harrym i jego żoną.

Meghan Markle nie była miła dla aktorki

Rebel Wilson została zaproszona do programu telewizyjnego Andy'ego Cohena, w którym wspomniała, że miała okazję spotkać się z książęcą parą, jednak Meghan Markle nie zrobiła na niej dobrego wrażenia. Aktorka o księciu Harry powiedziała, że "nie mógłby być milszy" w przeciwieństwie do jego wybranki.

"Meghan nie była taka fajna. Nie była naturalnie przyjazna" - wyznała aktorka.

Rebel Wilson dodała jednak, że zachowanie Meghan Markle mogło być spowodowane zachowaniem mamy aktorki, która zadawała żonie księcia wścibskie pytania, jak np. te, gdzie są ich dzieci.

"Powiedziałam: Mamo, nie pytaj jej o to. Może dlatego zachowywała się, jakby myślała: 'Kim są ci irytujący skazańcy z Australii?'" - żartowała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości