Gwiazdy

Rebel Wilson została matką. "Chcę podziękować surogatce, która nosiła ją pod sercem"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Rebel Wilson

Zaledwie kilka dni temu w mediach zawrzało, gdy pojawiły się informacje o zaręczynach Rebel Wilson z projektantką mody, Ramoną Agrumie. Aktorka przyznała publicznie, że myśli o ślubie i powiększeniu rodziny. Nikt jednak się nie spodziewał, że dziecko w jej życiu pojawi się w ciągu kilka dni. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawiła światu nowo narodzoną córeczkę - Royce.

Rebel Wilson w mijającym roku kilkukrotnie zaskoczyła swoich fanów i internautów. Co ciekawe, o największych i przełomowych momentach swojego życia informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poniedziałek 7 listopada za pomocą postu na Instagramie wyznała, że dzięki surogatce spełniła swoje ogromne marzenie - została mamą. 

Rebel Wilson została mamą 

Wraz z końcem października w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z wystawnego przyjęcia Rebel Wilson i jej partnerki. Internauci zauważyli kilka wskazówek, które mogłyby sugerować, że w rodzinie aktorki pojawi się dziecko. Nikt jednak nie spodziewał się wieści, że to właśnie ona zostanie matką. 

Gwiazda opublikowała fotografię noworodka i wytłumaczyła, jak wiele zmieniło się w jej życiu przez ostatnie kilka dni. 

Rebel Wilson z partnerką
Rebel Wilson została mamą Rebel Wilson z partnerką Źródło: Instagram

"Z wyjątkową dumą ogłaszam narodziny mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, które przyszło na świat w zeszłym tygodniu dzięki surogatce. Nie potrafię nawet opisać miłości, jaką do niej mam. Jest prawdziwym cudem! Jestem dozgonnie wdzięczna wszystkim, którzy byli w to zaangażowani (wiesz, kim jesteś), trwało to od lat... ale szczególnie chciałam podziękować mojej wspaniałej surogatce, która nosiła ją pod swoim sercem i sprowadziła na świat z taką gracją i troską. Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niesamowity dar. Najlepszy prezent!! Jestem gotowa dać małej Royce całą miłość, jaką można sobie wyobrazić. Szybko się uczę... mam dużo szacunku dla wszystkich matek! Jestem dumna, że dołączyłam do waszego klubu" - napisała aktorka w poście.

Rebel Wilson - miłość, zaręczyny i związki 

Rebel Wilson z początkiem 2022 roku zaczęła przechodzić spektakularną metamorfozę. Gwiazda zadeklarowała, że niemal całkowicie chce zmienić swój styl życia, nawyki żywieniowe i sylwetkę. Kilka miesięcy później wyjaśniła, że znalazła też w końcu miłość swojego życia. I choć została zmuszona do opublikowania oświadczenia o miłości, czuje, że prawda w końcu ją wyzwoliła.

"Myślałam, że szukam księcia Disneya... ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya"- napisała pod zdjęciem ze swoją ukochaną. 

Kolejnym wielkim krokiem w życiu pań okazały się zaręczyny, o których w środowiskach gwiazd Hollywood mówiło się już od Halloween. Panie miały okazywać sobie dużo uczuć, deklarować szczerość relacji i to, że chcą wspólnie tworzyć pełną rodzinę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości