Gwiazdy

Piotr Gąsowski miał wypadek podczas spektaklu. Musieli interweniować ratownicy

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Piotr Gąsowski na koncercie charytatywnym

Piotr Gąsowski miał wypadek podczas grania spektaklu w Jarocinie. Na miejsce przyjechali ratownicy, a całe wydarzenie relacjonował na Instagramie Janusz Chabior, który przyznał, że nie było im do śmiechu. "Przeżyliśmy chwile grozy, ale Gąs to wojownik" - napisał w poście.

Piotr Gąsowski nie ma ostatnio najlepszej passy. Aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie opowiada fanom o swojej codzienności. Niedawno gwiazdor przyznał, że miał poważne problemy z zębem, a teraz znów doznał uszczerbku na zdrowiu. Prawdziwe chwile grozy wydarzyły się podczas jednego ze spektakli teatralnych, a na miejscu interweniowały służby medyczne.

Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej"
Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej" Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie wyznał, jak wyglądały pierwsze chwile po napaści. Bardzo cierpiał?

Piotr Gąsowski uległ wypadkowi podczas spektaklu. Interweniowali medycy

Piotr Gąsowski jest nie tylko gospodarzem popularnych programów rozrywkowych, ale przede wszystkim — aktorem. Gwiazdor od wielu lat z powodzeniem występuje na deskach warszawskich teatrów, a niedawno razem z Januszem Chabiorem oraz Katarzyną Skrzynecką wyruszył w trasę po Polsce z komedią "Wieczorek pożegnalny". Ostatnio aktorzy gościli w Jarocinie, ale ich występ nie przebiegł do końca pomyślnie. W pewnym momencie Piotr Gąsowski uległ wypadkowi, a na miejscu szybko pojawiły się służby medyczne.

Fani Piotra Gąsowskiego dowiedzieli się o wszystkim dzięki relacji, jaką na Instagramie zamieścił Janusz Chabior. Aktor nagrał relację wideo, w której przyznał, że wszyscy przeżyli prawdziwe chwile grozy.

"Przeżyliśmy chwile grozy, ale Gąs to wojownik. Zagramy spektakle w Jarocinie. Dziękujemy ratownikom z Pogotowia Ratunkowego w Jarocinie i pani fizjoterapeutce za pierwszą pomoc" - napisał Janusz Chabior na Instagramie.

Na nagraniu widzimy, jak jeden z ratowników bandażuje Piotrowi Gąsowskiemu nogę. Warto zaznaczyć, że spektakl nie został odwołany, a niedługo po interwencji medyków aktorzy wrócili na scenę.

Piotr Gąsowski doznał urazu kolana. "Czarnej scenerii ciąg dalszy"

Piotr Gąsowski przy okazji wyjaśnił, jak doszło do wypadku.

"Czarnej serii ciąg dalszy. Wchodziłem na scenę, leżała skrzynka w kulisach, o którą się oczywiście potknąłem. (...) Mam stłuczone kolano" - powiedział Piotr Gąsowski.

Pod postem Janusza Chabiora posypały się życzenia od fanów aktora. Internauci zauważyli, że Piotr Gąsowski ostatnio rzeczywiście ma pecha.

"Biedny Pan Piotr zawsze mu się coś przytrafi";

"Dzizas! Najpierw ząb a teraz kolano";

"Znowu coś... Dużo zdrowia" - czytamy w komentarzach.

Głos zabrała także Hanna Śleszyńska, aktorka a prywatnie była żona Piotra Gąsowskiego.

"Matko Święta. Już myślałam, że po tym zębie będzie chwila spokoju. Uważajcie na siebie i Gąsa" - napisała Hanna Śleszyńska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości