Ricky Martin pokazał, jak wygląda jego 13-letni syn. Fani już się w nim zakochali. "Przystojny jak tata"

Ricky Martin pokazał, jak wygląda jego 13-letni syn
Ricky Martin pokazał, jak wygląda jego 13-letni syn
Źródło: Getty Images
Ricky Martin dwanaście lat temu ujawnił, że jest osobą homoseksualną. Dziś jest już po ślubie ze swoim ukochanym Jwanem Yosefem. Piosenkarz jest też ojcem, ale dzieci urodziły mu zastępcze matki. Ricky Martin pokazał, jak teraz wygląda jego syn Matteo. Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok nastolatka. 

Ricky Martin rzadko pokazuje swoich bliskich w mediach społecznościowych. Ostatnio zdjęcie jego 13-letniego syna wywołało w sieci spore poruszenie. Fani piosenkarza nie mogą wyjść z podziwu na widok nastoletniego dziecka autora hitu "Livin' la Vida Loca".

Ricky Martin pokazał, jak wygląda jego 13-letni syn

Ricky Martin pochwalił się w sieci, że pracuje w Malibu na planie teledysku do jego nowego singla. Gwiazdor jest podekscytowany nową muzyczną produkcją. Był szczęśliwy z jeszcze jednego powodu. Jego syn Matteo postanowił odwiedzić go na planie. Młodzieniec mógł zobaczyć ojca w akcji.

"Mój mały mężczyzna" - opisał zdjęcie Ricky Martin.

Jednak internauci przyznali, że Matteo staje się już mężczyzną. Niektórzy stwierdzili, że już jest tak przystojny jak jego tata.

"Matteo jest taki przystojny i wspaniały. To doskonały kompan dla ciebie" - czytamy wśród zachwytów na Instagramie.

Majka Jeżowska o synu Wojciechu Jeżowskim

Ile dzieci ma Ricky Martin? Kto jest mężem piosenkarza?

Ricky Martin przez wiele lat był uznawany za symbol seksu i obiekt westchnień kobiet na całym świecie. W przeszłości spotykał się z kobietami. Najpierw z argentyńską tenisistką Gabrielą Sabatini, a później z meksykańską modelką Rebeccą de Albą. Jednak w 2010 roku dokonał coming outu i wyznał, że jest homoseksualny. Dwa lata wcześniej został ojcem bliźniaków Matteo i Valentino, które urodziła matka zastępcza. Ricky Martin przez kilka lat był związany z finansistą Carlosem Gonzálezem Abellą. W 2016 roku widziano go już z nowym partnerem Jwanem Yosefem, który w styczniu 2018 roku został jego mężem. W grudniu 2018 surogatka urodziła im córkę.

Poniżej rodzinne zdjęcia, które publikował Ricky Martin na Instagramie. Na ostatnim widzimy jego męża. Tę fotografię gwiazdor zadedykował ukochanemu z okazji Dnia Ojca.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości