Gwiazdy

Sandra Kubicka i Baron świętują rocznicę romantycznym nagraniem! "Związek to dwie całości"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Sandra Kubicka i Baron obchodzą rocznicę

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są razem już rok. Z tej okazji para postanowiła wyjechać na wspólne wakacje. Sandra Kubicka opublikowała w mediach społecznościowych romantyczne nagranie podsumowujące miniony czas. "Dziękuje Ci za ten piękny rok" - napisała.

O tym, że są razem, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć znali się już kilka lat, dopiero w październiku 2021 roku zdradzili, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Tak o związku z Sandrą Kubicką pisał Aleksander Milwiw-Baron: "Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość".

Sandra Kubicka i Baron świętują pierwszą rocznicę

Teraz para obchodzi pierwszą rocznicę. Sandra Kubicka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, toteż z zaangażowaniem relacjonuje swoje codzienne życie. W dniu rocznicy poinformowała internautów, że wraz z gitarzystą zespołu Afromental udaje się na wymarzone wakacje. Niedługo później w sieci pojawiło się romantyczne nagrania, które jest podsumowaniem wspólnie spędzonego roku. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wyglądają na nim na bardzo zakochanych.

"Związek to nie dwie połówki, które się uzupełniają. Związek to dwie całości, które się odnajdują i uczą żyć ze sobą. Dziękuje Ci za ten piękny rok - to many more baby. Twój Miś Kubiś" - napisała.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej. Czyż nie jest słodkie?

Sandra Kubicka szczerze o wadze i depresji
Sandra Kubicka szczerze o wadze i depresji Sandra Kubicka w wywiadzie z Karoliną Kalatzi w ramach jej cyklu „Intymne rozmowy” otworzyła się na temat pracy modelki, presji posiadania idealnej figury i depresji. Źródło: Co za tydzień

Sandra Kubicka - kariera, życie prywatne

Sandra Kubicka jest influencerką i fotomodelką, która przez wiele lat pracowała poza granicami Polski. W Stanach Zjednoczonych realizowała liczne kampanie reklamowe, a także występowała w teledyskach i pozowała do sesji okładkowych. Ponadto Sandra Kubicka spełnia się w roli prawdziwej bizneswomen - posiada własną markę produktów naturalnych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości