Rita Ora i Taika Waititi wzięli ślub! "Chcieli utrzymać to w tajemnicy"

Rita Ora i Taika Waititi
Rita Ora i Taika Waititi wzięli ślub!
Źródło: Getty Images Europe
"Rita Ora i Taika Waititi są małżeństwem" - krzyczą nagłówki zagranicznych mediów. Para, według najnowszych doniesień, miała pobrać się w tajemnicy przed światem w Londynie. Na ceremonię zaprosili tylko najbliższych. 

Rita Ora dotąd nie miała szczęścia w miłości. Jej związkom nie udawało się przetrwać próby czasu. Ani ten z Rickym Hilfigerem, ani ten z Andrew Garfieldem, ani nawet ten z Calvinem Harrisem. Wtedy na drodze piosenkarki stanął starszy o 15 lat Taika Waititi. I jak się okazuje, to on skradł jej serce na zawsze. Para właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. 

Rita Ora i Taika Waititi wzięli ślub!

Rita Ora i Taika Waititi tworzą dość nietypowy związek i to nie tylko ze względu na różnicę wieku. Reżyser i piosenkarka w maju ubiegłego roku zostali przyłapani przez paparazzi podczas randki... we troje. Czułościom oddawali się wraz z aktorką Tessą Thompson, a o tym nietypowym spotkaniu rozpisywały się media na całym świecie. Taika Waititi mówił wówczas, że nie do końca rozumie oburzenie randką we troje, bo przecież nie robili nic złego. Tym bardziej ślub tych dwoje, którzy dotąd wydawali się czerpać satysfakcję z otwartej relacji, może dziwić.

Jak donosi The Sun - niekonwencjonalni kochankowie nie tylko zdecydowali się na formalizację związku, ale zrobili to w wyjątkowo romantycznym stylu.

"To była intymna i wyjątkowa ceremonia dla wszystkich zgromadzonych. Ich najbliżsi widzą, jak sobie są zakochani. Chcieli utrzymać ślub w tajemnicy, nie odzierać własnego związku z prywatności" - czytamy.

Rita Ora i Taika Waititi zrezygnowali z wystawnego wesela?

Rita Ora zamierza zrezygnować z show wokół swojego zamążpójścia, ale nie chce zrezygnować z hucznego wesela. Para planuje już imprezę, którą chce utrzymać w tajemnicy przed mediami.

"Planują huczne wesele w stylu największych gwiazd show-biznesu, ale nie zamierzają sprzedawać imprezy mediom" - donosi źródło.

Znajomy pary wyznał również, dlaczego para nie chciała informować fanów i świata o swoim ślubie.

"Tu nie chodzi o to, żeby się obnosić i wykrzyczeć to światu, lecz o miłość, która ich połączyła. Po prostu uznali, że to dobry moment, aby sformalizować swój związek".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości