Jay przedstawił Elizę swojemu tacie. Zdradził nam, co go zaskoczyło w czasie spotkania

Jay Dąbrowski, Eliza Milewska, Hotel Paradise
Jay Dąbrowski przedstawił Elizę Milewską swoim rodzicom. Zdradził nam, czy się stresował
Źródło: instagram.com/jay_dabrowski/
Jay Dąbrowski i Eliza Milewska poznali się w "Hotelu Paradise". Chemię między nimi widać było od razu. I choć złośliwi twierdzili, że łączące ich uczucie to "tylko gra", dziś mogą swoje komentarze schować w kieszeń. Ich relacja rozwija się i właśnie weszła na kolejny etap. Eliza poznała tatę swojego partnera, o czym poinformowali w swoim najnowszym vlogu. Zapytaliśmy Jaya o kulisy tego spotkania.

Jeśli w poprzedniej edycji "Hotelu Paradise" można było być czegoś pewnym, to na pewno tego, że Jay i Eliza będą razem. Uczucie, które ich połączyło, podzieliło widzów, ale oni nie zwracali uwagi na docinki internautów. Dziś nie tylko nadal są parą, ale również mieszkają ze sobą i tworzą wspólny kanał na YouTube pod nazwą pochodzącą od połączenia imion ich obojga - ElJay. To właśnie w jednym ze swoich vlogów poinformowali o tym, że Eliza poznała w końcu tatę Jeremiah. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o kulisach tego spotkania. Stresowali się?

"Hotel Paradise". Eliza poznała tatę Jaya

Zapytaliśmy Jaya, czy stresował się przed zapoznaniem Elizy z tatą. Odpowiedział wprost:

- Ja się nie stresowałem. Byłem szczęśliwy i podekscytowany, że wreszcie będą mogli poznać się na żywo. Eliza za to bardzo stresowała się tym, jak wypadnie i czy tata ją polubi - mówi nam.

Na nagraniu, które para zamieściła na wspólnym kanale YouTube, widać, że Eliza z przyszłym teściem dogaduje się doskonale. To, jak się okazuje, nie było zaskoczeniem dla Jaya.

- Nie zaskoczyło mnie to. Wiedziałem, że się polubią. Bardziej zaskoczył mnie fakt, że w tak krótkim czasie zaczęli się tak dobrze dogadywać, nawet gdy ja nie byłem w tym samym pomieszczeniu. Co oczywiście mnie bardzo cieszy! - zapewnia.

Ich pierwsze spotkanie możecie obejrzeć poniżej.

Jay przedstawi Elizę mamie? Są takie plany

Rodzice Jaya nie mieszkają ze sobą. Eliza więc jest w połowie drogi, by poznać najważniejsze osoby w życiu swojego chłopaka. Przed nią jeszcze spotkanie z siostrą Jaya i jego mamą.

- Poznanie mamy jak i siostry także już jest w planie! Zostawiamy to na tę chwilę w tajemnicy, ponieważ chcemy zrobić z tego także vloga na nasz kanał! - powiedział Jay w rozmowie z nami.

Co ważne - mama Jaya komunikuje się jedynie w języku angielskim. Eliza w wywiadzie, którego udzieliła nam tuż po finale "Hotelu Paradise", mówiła, że nie czuje się swobodnie podczas rozmów w obcym języku. Jay jednak obiecał, że będzie ją uczył. Czy dotrzymał słowa?

- Angielski Elizy już jest lepszy, zdarza nam się już rozmawiać po angielsku w ciągu dnia, co jest ogromnym postępem, ponieważ, mimo że Eliza umie dogadać się po angielsku, wstydzi się używać tego języka. Były sytuacje w Londynie, w których specjalnie nie rozmawiałem z innymi po angielsku, żeby ona to robiła i rozwijała swój język. Na początku była na mnie ciut zła, ale warto było - mówi i dodaje z uśmiechem. - Za to niemiecki ma na tym samym poziomie jak w programie. Jedyne co umie to "ich bin da" - żartuje Jay.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/jay_dabrowski/

podziel się:

Pozostałe wiadomości