Robert Koszucki pokazał zdjęcie z bratem-bliźniakiem. Odgadniecie, który to aktor?

Robert Koszucki pokazał zdjęcie z bratem-bliźniakiem
Robert Koszucki pokazał zdjęcie z bratem-bliźniakiem
Źródło: MWMEDIA
Niewiele osób zna rodzeństwa gwiazd. Niektórzy bracia lub siostry występują razem w show-biznesie, inni rozdzielają się i wykonują zupełnie inne zawody. To, że Robert Koszucki ma brata i to w dodatku bliźniaka, wciąż zaskakuje fanów aktora. Gwiazdor pokazał nowe zdjęcie z bratem. Zdołacie ich odróżnić?

Robert Koszucki jest absolwentem PWST w Krakowie. Występował m.in. w serialu "Kryminalni", ale doskonale znają go również miłośnicy sceny teatralnej, ponieważ gra w teatrach we Wrocławiu, w Krakowie i Warszawie. 18 lipca skończył 46 lat. Jest żonaty z Karoliną Szykier-Koszucką, z którą doczekał się córki. A co wiemy o jego rodzeństwie?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Renata Kaczoruk szczerze na temat relacji z siostrą bliźniaczką. Zaskakujące, czym się zajmuje

Robert Koszucki ma brata-bliźniaka

Robert Koszucki urodził się i wychował w Krakowie. Na świecie pojawił się 10 minut po swoim bliźniaku Konradzie Koszuckim. Starszy brat aktora nie zainteresował się branżą filmową. Po ukończeniu medycyny chińskiej i akupunktury podjął pracę jako terapeuta. O rodzeństwie wypowiedziała się żona Roberta Koszuckiego w wywiadzie, który ukazał się w magazynie "PANI".

"Ma brata bliźniaka, który po studiach wyjechał do Portugalii i mieszka w Aveiro. Obaj od dziecka byli przyzwyczajeni do mobilności, urodzili się w Krakowie, potem mieszkali w Wiśle, Cieszynie, odwiedzali ojca w Krynicy. Mają nomadyczne podejście do życia"  - zdradziła z Karolina Szykier-Koszucka.

Mimo że aktor nie ukrywał faktu, że ma brata-bliźniaka, to wiele osób dopiero teraz się o tym dowiedziało. Pod wspólnym zdjęciem braci, udostępnionym przez Roberta Koszuckiego na Instagramie, zawrzało.

"Bez jaj… to ja się pół życia w dwóch kochałam" - zażartowała zdziwiona fanka.

"Ale że o co chodzi, widzę podwójnie" - dodała kolejna osoba.

"W podstawówce była większa różnica" - zwrócił uwagę znajomy braci z czasów szkolnych.

A wy, potraficie wskazać, który z panów poniżej to Robert, a który Konrad? Znacie innych znanych z show-biznesu bliźniąt? Jeśli jesteście gotowi na kolejne zaskoczenia, koniecznie zobaczcie nasz artykuł.

Zobacz więcej: Najbardziej znani bliźniacy w polskim show-biznesie

Robert i Karolina Koszuccy zdradzili, jak się poznali. Historia jak z filmu

Robert Koszucki pozwolił na to, aby fani lepiej poznali również jego małżonkę. Robert i Karolina Koszuccy udzielili wspólnego wywiadu, który ukazał się w magazynie "PANI". Wtedy opowiedzieli o początkach swojego związku. Zakochani poznali się we Wrocławiu po premierze sztuki. Następnie wpadli na siebie w pociągu do Krakowa.

"W drodze Robert zabawiał mnie opowieściami o życiu krakowskich studentów. Jestem małomówna, kiedy on tak mówił i mówił całą podróż, współczułam mu, że musi się tyle namęczyć. Jednak osiągnął efekt, umówiliśmy się na kawę, potem na koncert. Gdy z ciekawości wygooglowałam Roberta w internecie i zobaczyłam, że w 1997 roku był Misterem Polski, uśmiałam się, bo to nie były moje klimaty. Jednak wiele rzeczy między nami grało, urzekła mnie jego szarmanckość, zawsze kwiaty, no i jeszcze do tego ta chemia" - opowiedziała żona aktora.

Robert Koszucki opowiedział, jak to wyglądało z jego perspektywy. Wyznał, że ukochana od razu go olśniła. Okazało się, że ich spotkanie w teatrze nie było przypadkowe, bo mężczyzna wiedział wcześniej o pięknej dziewczynie i bardzo chciał ją ujrzeć. Czekał więc na nią po próbie.

"Miała aurę, świeciła i do dziś promienieje. Przez te 18 lat to ja jestem szczęściarzem. Wtedy byłem nią oczarowany, ale nie bardzo mogłem z nią rozmawiać, bo była w towarzystwie kogoś innego. Dowiedziałem się, że następnego dnia jedzie do Krakowa. Właściwie to była duża intryga, jak tu wsiąść i spotkać ją jakby niechcący. Udało się, zamęczyłem ją gadaniem i już myślałem, że nic z tego nie będzie. A jednak zaczęliśmy się spotykać [...] Trzy lata później wzięliśmy ślub, to był najpiękniejszy dzień w moim życiu" - wyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości