Robert Lewandowski w objęciach. Anna Lewandowska zarejestrowała uroczą scenę

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Źródło: MWMEDIA
Anna Lewandowska spędziła sobotę w towarzystwie rodziny. Nie omieszkała podzielić się pięknymi chwilami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dzięki temu i internauci mogą się zachwycać wspaniałą relacją, jaka łączy Roberta Lewandowskiego z ukochanymi kobietami...

Anna i Robert Lewandowscy stanowią jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Oprócz swoich karier — sportowej i medialnej — małżonkowie prowadzą także własne biznesy. Niedawno Anna Lewandowska odebrała prestiżową nagrodę podczas drugiego Międzynarodowego Kongresu Kobiet w Sporcie. Zawodowe zaangażowanie tych dwojga nie oznacza jednak, że nie spełniają się również w życiu prywatnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Pokaz nowej kolekcji jesień-zima Deni Cler
Pokaz nowej kolekcji jesień-zima Deni Cler

Anna Lewandowska w obcjęciach męża

W sobotę rano, z okazji Dnia Chłopaka, Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie z ukochanym, na którym wtulała się w nagą klatkę piersiową męża. To zdjęcie wywołało lawinę komplementów w komentarzach.

Internauci, oprócz słów zachwytu, postanowili dodać do tej romantyczności odrobinę poczucia humoru.

"Przeziębi się";

"A gdzie tam, probiotykami jest chroniony";

"Sezon grypowy uważamy za otwarty" - brzmi rozmowa fanów pod uroczym zdjęciem.

Żarty żartami, ale trzeba przyznać, że Anna i Robert Lewandowscy to nie tylko jedna z najpiękniejszych i najsławniejszych par w światowym show-biznesie. Na pierwszy rzut oka widać, że oboje odnaleźli najbardziej odpowiednią połówkę. Okazuje się jednak, że kobiet jego życia jest nieco więcej...

Robert Lewandowski tuli na nagraniu małą Laurę

Wygląda na to, że influencerka lubi ostatnimi czasy dzielić się pięknymi momentami. Tego samego dnia opublikowała bowiem poruszające nagranie z rodzinnej wyprawy.

Na filmiku możemy zaobserwować, jak Robert Lewandowski trzyma w ramionach 3-letnią Laurę, podczas rodzinnej wizyty w restauracji w sobotnie popołudnie. Chociaż dania były już podane, Robert Lewandowski nie mógł się cieszyć posiłkiem, ponieważ córka zasnęła w jego objęciach.

Wzruszona tą sceną mama zachwyciła się widocznie rozczuleniem i szczęściem na twarzy Roberta Lewandowskiego. Podczas rodzinnej wycieczki piłkarz miał na sobie błękitną koszulę polo, podczas gdy mała Laura ubrana była w niebieską sukienkę na ramiączkach z motywem słoneczników. Trzeba przyznać, że ojciec i córka wyglądali wyjątkowo uroczo.

Robert Lewandowski z córką
Robert Lewandowski z córką
Robert Lewandowski z córką
Źródło: IG

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości